پنجشنبه، 30 خرداد ماه، 1398

بررسی وضعیت فیبر نوری،اینترنت نوسود

مدیرعامل شرکت مخابرات استان کرمانشاه در جریان بازدید از بازارچه شوشمی با اعلام اینکه اگر سازمان همیاری شهرداری های استان قرارداد لازم را منعقد نماید در اسرع وقت بازارچه مرزی شوشمی به فیبر نوری مجهز و ارائه خدمات مورد نظر به سهولت مهیا می گردد. مهندس شهاب لطفعلی فناوری اطلاعات و ارتباطات را محور توسعه اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و ... هر کشور دانست و تاکید کرد:باید تلاش کنیم با فراهم کردن زیر ساخت ها زمینه توسعه کشور و استان را فراهم کنیم.

بخشدار نوسود ضمن عرض خیرمقدم و تقدیر از مساعدت های معمول گزارشی از وضعیت منطقه را تشریح نمودند .

 محمدفاروق یوسفی با اشاره به اینکه مناطق مرزی همواره با چالشی تحت عنوان پوشش آنتن دهی مرزهای همجوار مواجه بوده و از طرفی شاهدیم که خدمات ارائه شده در این خطه فراتر از سطح یک شهرستان وسیع تخصیص یافته اما به سبب کوهستانی بودن و ایجاد موانع طبیعی دریافت سیگنال دربعضی از نقاط آنچنان رضایت بخش نمی باشد بنحویکه روستاهای نیسانه ، شرکان ، هجیج ضعیف ودزآور قطع می باشد. وی در ادامه به وجود نوعی پرنده که سیم تلفن ثابت مسیر روستاهای شرکان و نیسانه را تخریب می نماید اشاره نمود این موضوع سبب قطع بیش از 40 درصد مشترکین گردیده وخواستار رفع مشکل مذکور گردیدند

محمدفاروق یوسفی اینترنت شهرهای نوسود ونودشه را جوابگوی نیاز شهروندان ندانسته از محضر مدیرعامل استان درخواست ارتقاء کیفی ونیز اتصال مرز شوشمی به فیبر نوری از محل شهر نوسود شدند.

مهندس لطفعلی نیز در ادامه گفت: افزایش تعداد سایت های BTS و نیز ارتقاء پورت های پرسرعت دیتا با هدف تقویت شبکه در دستور کار ما قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته با تعبیه فیبر نوری در مسیر شمشیر به پاوه علاوه بر افزایش کیفیت تعداد دفعات قطع اینترنت نیز کاهش یافته است.

 مدیرعامل شرکت مخابرات استان کرمانشاه در ادامه افزود در انتهای سال گذشته 17 هزار پورت اینترنت در استان وجود داشت،این در شرایطی است که  تعداد پورتهای حال حاضر استان رابه  48 هزار پورت افزایش دادیم وی تصریح نمود : ما در منطقه نوسود ونودشه در خصوص شبکه مشکل چندانی نداریم وکاهش سرعت اینترنت نیز مربوط به شهرستان پاوه بوده که با تمهیدات معمول و خریداری زمینی در سه راهی باینگان ( سریاس) وبا احداث دکل 60 متری در نظر داریم سیکل انتقال را تقویت نماییم .
مهندس معطرپور رئیس شرکت مخابرات شهرستان پاوه دو مسیر انتقال فیبر نوری را برشمردند وخواستار گزینه زلته ، شرکان ، نروی ، وزلی ، نوسود وشوشمی شدند .
بخشدار نوسود در پایان از اهتمام ویژه استاندار محترم ، مشاورین معزز شان ، فرماندار تلاشگر شهرستان و مدیران محترم کل استان که در ماه جاری در نوبت های مختلف با تشریف فرمایی خویش مصوبات ارتقای جایگاه بخش را در زمینه های مختلف فراهم می نمایند تقدیر وتشکر نمودند.

 

منبع : بخشداری نوسودارسال شده در مورخه : جمعه، 27 ارديبهشت ماه، 1392 توسط اسامه قادری  پرینت

مرتبط باموضوع :

 نظارت بر صادرات مواد غذايي در مرز شوشمي  [ جمعه، 3 خرداد ماه، 1392 ] 1901 مشاهده
 تحليلي برانتخابات هيئت رئيسه شوراها  [ شنبه، 23 شهريور ماه، 1392 ] 2052 مشاهده
 درخواست آمریکا از احزاب اقلیم کردستان  [ جمعه، 30 مرداد ماه، 1394 ] 1452 مشاهده
 بازشدن مرز پاوه:از امید تا واقعیت/برهان عبدی  [ چهارشنبه، 18 تير ماه، 1393 ] 1631 مشاهده
 شوکا؛ گوزن مینیاتوری ایران  [ سه شنبه، 27 خرداد ماه، 1393 ] 2161 مشاهده
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام (ضروری): 
ایمیل (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
صفحات پيشنهادي
لينکدوني
پیامک

ســامـانه پیام کوتاه پینوسارسال خبر ، مقاله ، گزارش و ...شماره همراه خود را برای عضویت در خبرنامه پیامکی وارد کنید