چهارشنبه، 5 تير ماه، 1398

موافقت با راه اندازی دانشکده بهداشت پاوه

جلسه شورای اسلامی شهر پاوه رأس ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه مورخ ۹۳/۰۱/۲۱ با حضور کلیه ی اعضا، شهردار، سرپرست و کارشناسان شبکه بهداشت شهرستان پاوه بمنظور بررسی آخرین وضعیت دانشکده بهداشت و درمان شهرستان پاوه در محل دفتر شورا تشکیل گردید.دانشگده بهداشت 4

به گزارش خبرگزاری پاوه پرس؛جلسه شورای اسلامی شهر پاوه رأس ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه مورخ ۹۳/۰۱/۲۱ با حضور کلیه ی اعضا، شهردار، سرپرست و کارشناسان شبکه بهداشت شهرستان پاوه بمنظور بررسی آخرین وضعیت دانشکده بهداشت و درمان شهرستان پاوه در محل دفتر شورا تشکیل گردید.

 

کیهان محی الین زاده رئیس شورای اسلامی شهر با اهتمام بر ارتقای شاخص های فرهنگی، توسعه آموزش عالی را در شهرستان پاوه آمال جوانان این دیار برشمرد و ضمن تجلیل از اهتمام معمول در راستای تمهید مقدمات تأسیس دانشکده بهداشت، آمادگی شورا و شهردای پاوه را در این راستا اعلام نمود.

 

دکتر فاروق سلیمی سرپرست شبکه بهداشت و درمانشهرستان پاوه با تشریح فعالیت های انجام گرفته در راستای تأسیس دانشکده در شهرستان پاوه به حضور نمایندگان وزارت متبوع در طول سال ۹۱ اشاره نمود و افزود: در طی سه مرحله بازدید به عمل آمده کارشناسان امر و تلاش های معمول در جهت ارتقاء شاخص های مورد نظر در نهایت امرخوشبختانه مسئولین محترم امر با صدور مجوز تأسیس دانشکده بهداشت و محیط زیست برای شهرستان پاوه و دانشکده پرستاری برای شهرستان جوانرود موافقت به عمل آمد.

 

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاوه در ادامه تصریح نمود: ما برای نشان دادن امکانات موردنیاز جهت راه اندازی این دانشگده، ساختمان بهورزی و ساختمان مرکز بهداشت در حال احداث مجاور بهورزی بانضمام ۴ دستگاه خانه ی سازمانی محدوده ی بیمارستان قدس پیش بینی نمودیم.

 

دانشگده بهداشت 1دکتر سلیمی در ادامه با توجه به اعلام نیاز مسئولین امر مقرر گردید که طبقه اول ساختمان جدیدالاحداث به عنوان کلاس های آموزشی، طبقه فوقانی به منظور آزمایشگاه، کتابخانه و …، بخش اداری دانشکده نیز در ساختمان بهورزی تعیین و منازل مسکونی نیز جهت اسکان اساتید در نظر گرفته شود.

 

وی افزود: مقطع تحصیلی این دانشگده در سطح کارشناسی بوده که امکان توسعه در سایر رشته ها برای سالهای آتی لحاظ گردیده است.

 

دکتر فاروق سلیمی در ادامه افزود: مسئولین محترم مربوطه پیش شرط تأسیس این دانشگده را  منوط به تکمیل ساختمان نیمه تمام موجود وتجهیز امکانات آزمایشگاهی اعلام نموده ومقرر است در بازدیدی که در تیرماه به عمل می آید، با توجه به روند پیشرفت فیزیکی دستورات مقتضی را صادر نمایند.

 

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاوه در ادامه تصریح نمود: این شبکه تمام توان خود را در جهت آماده سازی فضاهای مورد نظر معطوف نموده ودر شرایط فعلی امکان اتمام پروژه در هاله ای از ابهام قرار دارد.

 

دکتر سلیمی گفت: فرماندار محترم با رایزنی های معمول موافقت لازم را جهت تأمین اعتبار مورد نیاز معمول نموده است، اما واقعیت آن است در این شرایط سیکل فعالیت های انجام گرفته هر چند که با سرعت مکفی نیز دنبال گردد متأسفانه در زمان مورد نظر محقق نخواهد شد ومحتمل است که عدم آماده سازی فعالیت ساختمانی وتجهیزات آزمایشگاهی سبب گردد که نتیجه تلاش های معمول بی نتیجه بماند.  

 

دکتر فاروق سلیمی خاطر نشان ساخت: ما از این مردم بزرگی های زیادی را به عینه شاهد بودیم، مردم خیری که خیراندیشی آنان ضرب المثل خاص وعام بوده و حرکت های اساسی آنان در شهرستان نمود عینی داشته و دارد، به همین مناسبت از خیرین سرفراز این دیار درخواست می نماییم با مشارکت خویش، به سرعت بخشی راه اندازی این دانشکده و بخش های مورد نظر ما را یاری فرمائند.

 

ایشان در ادامه افزود: برای تکمیل وآماده سازی زیرساخت های مورد نیاز به مشارکت قریب ۴۰۰ میلیون تومان داریم تا از این فرصت به وجود آمده نهایت استفاده را داشته باشیم.

دانشگده بهداشت 3سرپرست بهداشت ودرمان شهرستان پاوه گفت: در این راستا از مساعی دکتر منوچهری نماینده محترم مردم پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر نمود، وی در ادامه به تلاش های بی وقفه دکتر مقداد پیرصاحب و عنایت مسئولین محترم امر به ویژه دکتر پارسا را مفید و مهم ارزیابی نمود.

 

دکتر فاروق سلیمی در ادامه گفت: به منظور گزارش روند پیشرفت امور خدمت امام جمعه محترم پاوه و فرماندار محترم رسیدیم و بزرگواران ضمن حمایت همه جانبه قول مساعد را در جهت تسریع در روند راه اندازی عنایت فرمودند. لازم به ذکر است بنا به توصیه حضرات مقرر گردید هیئت امنایی تشکیل و پیگیری امور را هدفمند رصد نماید.

 

وی تصریح نمود: ما نیز در راستای وظایف محوله پروسه ی مورد نظر را دنبال می نماییم و همچنان از محضر مردم مان درخواست حمایت همه جانبه را دراین راستا می نمائیم به امید آنکه اهمال هریک از ماها موجبات بروز تأسف و پشیمانی بعدی را به همراه نداشته باشد.

 

خبرگزاری پاوه پرس،ضمن تقدیر از مساعی ارزنده کلیه خادمین معززی که تعهد دینی و وجدانی خویش را در قبال مردم این دیار در طبق اخلاص نهاده اند ان شالله در فرصت مقتضی بنحو شایسته از بزرگواران یاد و تجلیل می نماید.

 

این خبرگزاری افتخار داردپروسه راه اندازی دانشکده بهداشت و محیط زیست را با حمایت های مردمی در قالب کمیته های مردمی رصد و پیگیری نماید و امید دارد شاهد جشن غیرت و تعصب ملی مردمان فهیم شهرستان در بازگشایی مرکز آموزش عالی در مهر ماه سال تحصیلی باشیم.

 

همگان مبلغ یاد شده را در قیاس با دریای سخاوت و اخلاص این مردم بسی ناچیز و کم اهمیت تلقی نموده و می نمایند. لازم به ذکر است بنا بر آن است که با اجازه ی سروران گرانمایه اسامی سخاوتمندان را در این سایت رسانه ای نماییم و خیلی خوشحال نیز خواهیم شد که اولین شخص سعادتمند شما انسان وارسته باشید.  ….

دانشگده بهداشت 5

 

 ارسال شده در مورخه : جمعه، 22 فروردين ماه، 1393 توسط news2  پرینت

مرتبط باموضوع :

 آخرین اخبار فرمانداران جدید سطح استان  [ دوشنبه، 12 اسفند ماه، 1392 ] 1642 مشاهده
 فراخوان همایش توسعه صنعت گردشگری درپاوه  [ جمعه، 9 اسفند ماه، 1392 ] 1657 مشاهده
 مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی ایران  [ چهارشنبه، 25 ارديبهشت ماه، 1398 ] 403 مشاهده
 خطرناک ترین نقطه تهران هنگام زلزله  [ يكشنبه، 10 دي ماه، 1396 ] 1236 مشاهده
 پديده نامبارك «ترس‌پراکنی» در انتخابات  [ چهارشنبه، 23 فروردين ماه، 1396 ] 1136 مشاهده
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام (ضروری): 
ایمیل (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
صفحات پيشنهادي
لينکدوني
پیامک

ســامـانه پیام کوتاه پینوسارسال خبر ، مقاله ، گزارش و ...شماره همراه خود را برای عضویت در خبرنامه پیامکی وارد کنید