تولید لیوان کاغذی

در این بخش مقالات علمی قرار داده می شود

مديران انجمن: pejmanava, CafeWeb, Dabir, Noha, bahar, Modir-Elmi

تولید لیوان کاغذی

پستتوسط kian2137 » سه شنبه ارديبهشت ماه 16, 1399 5:18 pm

امروزه

عضويت  / ورود
با توجه به مزایا و قیمت به صرفه ای که دارد انتخابی مناسب برای مصرف کنندگان به حساب می آید.
همه ما می دانیم قیمت محصول در کنار کیفیت آن معیاری تعیین کننده برای مشتریان به حساب می آیند، در این مطلب نیز قرار است به کیفیت و مزایا لیوان کاغذی ارزان بپردازیم.

عضويت  / ورود
ارزان
لیوان کاغذی در انواع مختلفی تولید می شود که هر یک از این محصولات دارای ویژگی مخصوص خود هستند و کاربرد متفاوتی دارند. به طور مثال می توان به دو دسته کلی لیوان های کاغذی یعنی لیوان مات و لیوان گلاسه اشاره کرد، که نوع گلاسه آن قیمت بالاتری دارد اما نوع مات در کنار زیبایی کلاسیکی که دارد یک لیوان کاغذی ارزان محسوب می شود. پس در نظر داشته باشید که لیوان کاغذی ارزان لیوانی زیبا و کلاسیک است و بر خلاف تصور خیلی از مشتریان این لیوان، لیوان بی کیفیتی نیست. این روزها لیوان کاغذی ارزان یکی از محبوب ترین محصولات برای تولدها، مراسم های رسمی، سازمان ها، همایش ها، کافی شاپ ها و غیره می باشد.


http://www.penous.com/Forum/https://sj-cup.ir/wp-content/uploads/2020/05/لیوان-کاغذی-3.jpg

عضويت  / ورود
ظروف و لیوان کاغذی دارای مزایای زیادی برای مصرف کننده خود می باشند، مانند سهولت استفاده، نشکن بودن، مقاومت در برابر عوامل شیمیایی، تجدید پذیر بودن و … . اما یکی از معیارهای مهم خرید برای مصرف کنندگان قیمت محصول و موضوع هزینه از مزایای آن می باشد، آن ها به دنبال خرید محصولی هستند که با توجه به هزینه ای که می کنند مزایای قابل ملاحظه ای به همراه داشته باشد. یکی از ویژگی های این محصول نیز قیمت مناسب آن می باشد که رضایت مشتریان را فراهم می آورد.

سابقه تولید لیوان کاغذی در ایران به سی سال گذشته برمی گردد و در این سال ها روند تولید  محصولات کاغذی به طرز چشمگیری توسعه و بهبود یافته است. امروزه لیوان کاغذی در مدل های گوناگونی تولید می شوند که برخی از آن ها عبارتند از : لیوان کاغذی شرکتی، لیوان کاغذی نمایشگاهی، لیوان کاغذی کرکره ای، لیوان کاغذی برند، لیوان کاغذی کافی دار، لیوان کاغذی تبلیغاتی، لیوان کاغذی تک جداره  و لیوان کاغذی دوجداره را می توان نام برد.
kian2137
کاربر کوشا
کاربر کوشا
 
پست ها : 11
تاريخ عضويت: يکشنبه دي ماه 10, 1396 10:05 am
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

بازگشت به مقالات متنوع علمی

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 4 مهمان