امام مهدی منتظر اعلان می‌کند نسبت به تعدد مذهبی دردین خداوند

در این بخش ترجمه یا تفسیر قرآن و احادیث قدسی قرار داده شده است

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

امام مهدی منتظر اعلان می‌کند نسبت به تعدد مذهبی دردین خداوند

پستتوسط gnod » سه شنبه مرداد ماه 30, 1397 4:37 pm

امام مهدی منتظر اعلان می‌کند نسبت به تعدد مذهبی دردین خداوند کافر است..الإمام ناصر محمد اليماني
26 - 03 - 1433 هـ
19 - 02 - 2012 مـ
04:36 صباحاً
ــــــــــــــــــ


امام مهدی منتظر اعلان می‌کند نسبت به تعدد مذهبی دردین خداوند کافر است..

بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على جدي محمد رسول الله وآله الأطهار وجميع الرسل من ربهم وآلهم الأطهار وجميع المسلمين في الأولين وفي الآخرين وفي الملأ الأعلى إلى يوم الدين، أمّا بعد..

ما با حفظ و مراقبت خداوند چند روز قبل بازگشتیم و منتظریم که خداوند چه خواهد کرد و بازگشت امور به خداوند است؛ چه در دوران گفتگو قبل از ظهور و چه بعد از ظهور تا روزآخر(یوم الآخر)؛ امورگذشته و آینده با خداست و پروردگار امر خود را کامل و بالغ می‌گرداند ولی اکثر مردم نمی‌دانند.


عزیز من نجیب العقبی؛ اگر از انصار پیشگام برگزیده در دوران گفتگو قبل از ظهور هستی؛ اعلان کن که نسبت به تعدد مذهبی در دین خدا کافری تا خداوند تو را از عذاب خود نجات دهد. تصدیق فرموده خداوند تعالی:


{وَلاَ تَكُونُواْ كَالَّذِينَ تَفَرَّقُواْ وَاخْتَلَفُواْ مِن بَعْدِ مَا جَاءَهُمُ الْبَيِّنَاتُ وَأُولَئِكَ لَهُمْ عَذَابٌ عَظِيمٌ} صدق الله العظيم [آل عمران:105].


{مانند کسانی نباشید که پراکنده شدند و اختلاف کردندپس از آنکه نشانه‌های روشن (پروردگار) به آنان رسید! و آنها عذاب عظیمی دارند.}
العقبی؛ از کسانی مباش که :


{مِنَ الَّذِينَ فَرَّقُوا دِينَهُمْ وَكَانُوا شِيَعًا كُلُّ حِزْبٍ بِمَا لَدَيْهِمْ فَرِحُونَ} [الروم:32]؛


{ از کسانی که دین خود را پراکنده ساختند و به دسته‌ها و گروه‌ها تقسیم شدند! و هر گروهی به آنچه نزد آنهاست (دلبسته و) خوشحالند!}


من نصیحت کننده امین تو هستم؛ چون می‌بینم نسبت به مذهب قرآنی تعصب داری و همچنین فتوا می‌دهی که شیعه و سنی؛ "مغضوب علیهم "هستند!روش تو غلط است و باعث دوری و تنفر شیعیان و اهل سنت از پیروی ازمهدی منتظر می‌گردد؛ از خدا بترس. آنها برادران دینی ما هستند؛ آیا به نظرت روش تو آنها را به سوی صراط مستقیم هدایت خواهد کرد؟ حاشا لله... در دعوت به سوی خدا؛ این کار به هیچ وجه حکیمانه نیست؛ ای مرد فرعون ادعای ربوبیت و خدایی کرد و گفت:


{فَقَالَ أَنَا رَبُّكُمُ الْأَعْلَى} [النازعات:24]،


{ و گفت: «من پروردگار برتر شما هستم!}


با این وجود می‌بینی خداوند به نبی خود موسی و برادرش هارون علیهم الصلاة و السلام توصیه می‌فرماید با نرمی و ملایمت با فرعون سخن بگویند. خداوند تعالی می‌فرماید:


{فَقُولَا لَهُ قَوْلًا لَيِّنًا لَعَلَّهُ يَتَذَكَّرُ أَوْ يَخْشَى} صدق الله العظيم [طه:44].


{ اما به نرمی با او سخن بگویید؛ شاید متذکّر شود، یا (از خدا) بترسد!}


چون درروش دعوت به سوی خدا؛ فراری دادن و متنفر کردن مردم مجاز نیست؛ این هیچ حکیمانه نیست. تصدیق فرموده خداوند تعالی:


{ادْعُ إِلَى سَبِيلِ رَبِّكَ بِالْحِكْمَةِ وَالْمَوْعِظَةِ الْحَسَنَةِ وَجَادِلْهُمْ بِالَّتِي هِيَ أَحْسَنُ إِنَّ رَبَّكَ هُوَ أَعْلَمُ بِمَنْ ضَلَّ عَنْ سَبِيلِهِ وَهُوَ أَعْلَمُ بِالْمُهْتَدِينَ} صدق الله العظيم [النحل:125].


{با حکمت و اندرز نیکو، به راه پروردگارت دعوت نما! و با آنها به روشی که نیکوتر است، استدلال و مناظره کن! پروردگارت، از هر کسی بهتر می‌داند چه کسی از راه او گمراه شده است؛ و او به هدایت‌یافتگان داناتر است.}
عزیز من از خدا تقوا کن و پیرو امام مهدی باشد و اعلان کن نسبت به تعدد مذهبی در دین خدا کافری و نسبت به مذهب قرآنیون یا نسبت به مذهب اهل سنت و یا مذهب شیعیان تعصب نداشته ؛بلکه مسلمانی حنیف باش.


عزیزمن نجیب علی العقبی؛ نمی‌توانید مردم را به دین اسلام قانع کنید در حالی که شاهدند مسلمانان یک دیگر را لعن کرده و نسبت کفر به هم می‌دهند؛ همان طور که تو به اهل سنت و شیعیان چنین نسبتی داده و آنها را مغضوب علیهم می‌خوانی و پناه برخدا از غضبش؛ اما امام مهدی ناصر محمد یمانی می‌گوید: عزیزان من؛ ای اهل تسنن و شیعیان و قرآنیون و تمام مذاهب اسلامی؛ به سوی این کلام که میان همه ما و تمام مردم عالم یکی است؛ روبیاورید. و آن کلام این است:خداوند یکتا را بدون شریک عبادت کنیم. از من پیروی کنید تا بر اساس بصرتی که ازنزد پروردگارم آمده شما را به راه درست هدایت کنم. امام مهدی از قرآنیون نیست؛ امام مهدی از اهل سنت و یا از شیعیان نیست؛ بلکه مسلمان حنیف است و از مشرکین و کسانی که دین خود را فرقه فرقه کرده‌اند نیست؛گروه‌هایی که هر کدام به داشته خود دلخوش و شادند.


من اعلان می‌کنم که پیرو کتاب تورات و انجیل و قرآن عظیم و احادیث بیان در سنت نبوی هستم؛ مگرآن چه درتورات و انجیل و احادیث نبوی که برخلاف قرآن عظیم باشند و خدا را به شهادت می‌گیرم و شاهد بودن خداوند کافی است که مهدی منتظر ناصر محمد یمانی نسبت به هرچه که برخلاف آیات محکم قرآن عظیم باشد به صورت مطلق کافر است؛ فرقی ندارد در تورات و انجیل باشد یا در احادیث سنت نبوی. چون هرچه که خلاف آیات محکم قرآن عظیم باشد؛ بدانید حدیثی دروغ است که از نزد خدا نیامده؛ بلکه از نزد شیطان و از زبان اولیای او نقل شده؛ کسانی برای باز داشتن بشریت از پیروی از آیات محکم ذکرـ قرآن عظیم ـ تظاهرمی‌کنند ایمان دارند و کفر و مکر خود را پنهان می‌کنند.ممکن است عزیز من نجیب علی العقبی بخواهد سخنم را قطع کرده و بگوید:" صبرکن صبرکن امام من ناصر محمد یمانی؛ همانا که خداوند به محمد رسول الله -صلى الله عليه وآله وسلم- امر نموده که فقط پیرو قرآن باشد ؛ فرمان نداده که از تورات هم پیروی کند". مهدی منتظر ناصر محمد یمانی در پاسخ می‌گوید: خیر بلکه خداوند به محمد رسول الله -صلى الله عليه وآله وسلم- فرمان پیروی از تورات را داده است. خداوند تعالی می‌فرماید:


{قُلْ فَأْتُوا بِكِتَابٍ مِّنْ عِندِ اللَّهِ هُوَ أَهْدَى مِنْهُمَا أَتَّبِعْهُ إِن كُنتُمْ صَادِقِينَ} صدق الله العظيم [القصص:49].


{ بگو: «اگر راست می‌گویید کتابی هدایت‌بخش‌تر از این دو از نزد خدا بیاورید، تا من از آن پیروی کنم}
و همین طور فرمان پیروی از انجیل را نیز به ایشان داده است؛ ولی چون در اینجا خداوند از تورات سخن می‌گوید و برای همین می‌فرماید:


{قُلْ فَأْتُوا بِكِتَابٍ مِّنْ عِندِ اللَّهِ هُوَ أَهْدَى مِنْهُمَا أَتَّبِعْهُ إِن كُنتُمْ صَادِقِينَ} صدق الله العظيم [القصص:49].


{ بگو: «اگر راست می‌گویید کتابی هدایت‌بخش‌تر از این دو از نزد خدا بیاورید، تا من از آن پیروی کنم}
ولی در آیاتی که در این جا آمده تدبر کن. خداوند تعالی می‌فرماید:


{فَلَمَّا جَاءَهُمُ الْحَقُّ مِنْ عِندِنَا قَالُوا لَوْلَا أُوتِيَ مِثْلَ مَا أُوتِيَ مُوسَىٰ أَوَلَمْ يَكْفُرُ‌وا بِمَا أُوتِيَ مُوسَىٰ مِن قَبْلُ قَالُوا سِحْرَ‌انِ تَظَاهَرَ‌ا وَقَالُوا إِنَّا بِكُلٍّ كَافِرُ‌ونَ ﴿٤٨﴾ قُلْ فَأْتُوا بِكِتَابٍ مِّنْ عِندِ اللَّـهِ هُوَ أَهْدَىٰ مِنْهُمَا أَتَّبِعْهُ إِن كُنتُمْ صَادِقِينَ ﴿٤٩﴾ فَإِن لَّمْ يَسْتَجِيبُوا لَكَ فَاعْلَمْ أَنَّمَا يَتَّبِعُونَ أَهْوَاءَهُمْ وَمَنْ أَضَلُّ مِمَّنِ اتَّبَعَ هَوَاهُ بِغَيْرِ‌ هُدًى مِّنَ اللَّـهِ إِنَّ اللَّـهَ لَا يَهْدِي الْقَوْمَ الظَّالِمِينَ ﴿٥٠﴾ وَلَقَدْ وَصَّلْنَا لَهُمُ الْقَوْلَ لَعَلَّهُمْ يَتَذَكَّرُ‌ونَ ﴿٥١﴾ الَّذِينَ آتَيْنَاهُمُ الْكِتَابَ مِن قَبْلِهِ هُم بِهِ يُؤْمِنُونَ ﴿٥٢﴾ وَإِذَا يُتْلَىٰ عَلَيْهِمْ قَالُوا آمَنَّا بِهِ إِنَّهُ الْحَقُّ مِن رَّ‌بِّنَا إِنَّا كُنَّا مِن قَبْلِهِ مُسْلِمِينَ ﴿٥٣﴾ أُولَـٰئِكَ يُؤْتَوْنَ أَجْرَ‌هُم مَّرَّ‌تَيْنِ بِمَا صَبَرُ‌وا وَيَدْرَ‌ءُونَ بِالْحَسَنَةِ السَّيِّئَةَ وَمِمَّا رَ‌زَقْنَاهُمْ يُنفِقُونَ ﴿٥٤﴾ وَإِذَا سَمِعُوا اللَّغْوَ أَعْرَ‌ضُوا عَنْهُ وَقَالُوا لَنَا أَعْمَالُنَا وَلَكُمْ أَعْمَالُكُمْ سَلَامٌ عَلَيْكُمْ لَا نَبْتَغِي الْجَاهِلِينَ ﴿٥٥﴾} صدق الله العظيم [القصص].


{ ولی هنگامی که حقّ از نزد ما برای آنها آمد گفتند: «چرا مثل همان چیزی که به موسی داده شد به این پیامبر داده نشده است؟!» مگر بهانه‌جویانی همانند آنان، معجزاتی را که در گذشته به موسی داده شد، انکار نکردند و گفتند: «این دو نفر [= موسی و هارون‌] دو ساحرند که دست به دست هم داده‌اند و ما به هر دو کافریم»؟! (۴۸) بگو: «اگر راست می‌گویید کتابی هدایت‌بخش‌تر از این دو از نزد خدا بیاورید، تا من از آن پیروی کنم!» (۴۹) اگر این پیشنهاد تو را نپذیرند، بدان که آنان تنها از هوسهای خود پیروی می‌کنند! و آیا گمراهتر از آن کس که پیروی هوای نفس خویش کرده و هیچ هدایت الهی را نپذیرفته، کسی پیدا می‌شود؟! مسلّماً خداوند قوم ستمگر را هدایت نمی‌کند! (۵۰)ما آیات قرآن را یکی پس از دیگری برای آنان آوردیم شاید متذکّر شوند! (۵۱) کسانی که قبلاً کتاب آسمانی به آنان داده‌ایم به آن [= قرآن‌] ایمان می‌آورند! (۵۲) و هنگامی که بر آنان خوانده شود می‌گویند: «به آن ایمان آوردیم؛ اینها همه حق است و از سوی پروردگار ماست؛ ما پیش از این هم مسلمان بودیم!» (۵۳) آنها کسانی هستند که بخاطر شکیبایی‌شان، اجر و پاداش‌شان را دو بار دریافت می‌دارند؛ و بوسیله نیکی‌ها بدی‌ها را دفع می‌کنند؛ و از آنچه به آنان روزی داده‌ایم انفاق می‌نمایند؛ (۵۴) و هرگاه سخن لغو و بیهوده بشنوند، از آن روی می‌گردانند و می‌گویند: «اعمال ما از آن ماست و اعمال شما از آن خودتان؛ سلام بر شما .ما خواهان جاهلان نیستیم!» (۵۵)}
خداوند به یهود و نصاری هم فرمان می‌دهد از تورات و انجیل و قرآن عظیم پیروی کنند. خداوند تعالی می‌فرماید:


{قُلْ يَا أَهْلَ الْكِتَابِ لَسْتُمْ عَلَى شَيْءٍ حَتَّىَ تُقِيمُواْ التَّوْرَاةَ وَالإِنجِيلَ وَمَا أُنزِلَ إِلَيْكُم مِّن رَّبِّكُمْ وَلَيَزِيدَنَّ كَثِيرًا مِّنْهُم مَّا أُنزِلَ إِلَيْكَ مِن رَّبِّكَ طُغْيَانًا وَكُفْرًا فَلاَ تَأْسَ عَلَى الْقَوْمِ الْكَافِرِينَ} صدق الله العظيم [المائدة:68].


{ای اهل کتاب! شما هیچ آیین صحیحی ندارید، مگر اینکه تورات و انجیل و آنچه را از طرف پروردگارتان بر شما نازل شده است، برپا دارید. ولی آنچه بر تو از سوی پروردگارت نازل شده، بر طغیان و کفر بسیاری از آنها می‌افزاید. بنابر این، از این قوم کافر، غمگین مباش!}
می‌بینیم خداوند به رسولش فرمان نداده که نسبت به تورات و انجیل کافر شود؛ بلکه امر می‌فرماید نسبت به هر آن چه که در آنها مخالف آیات محکم قرآن عظیم است؛ کافر باشد و سپس از آنان-یهود و نصاری- دعوت می‌کند برای حل اختلافاتی که بر سر تورات و انجیل دارند به حکمیت قران عظیم سرنهند تا میانشان حکم شود. تصدیق فرموده خداوند تعالی:


إِنَّ هَـٰذَا الْقُرْ‌آنَ يَقُصُّ عَلَىٰ بَنِي إِسْرَ‌ائِيلَ أَكْثَرَ‌ الَّذِي هُمْ فِيهِ يَخْتَلِفُونَ ﴿٧٦﴾وَإِنَّهُ لَهُدًى وَرَ‌حْمَةٌ لِّلْمُؤْمِنِينَ ﴿٧٧﴾ إِنَّ رَ‌بَّكَ يَقْضِي بَيْنَهُم بِحُكْمِهِ ۚ وَهُوَ الْعَزِيزُ الْعَلِيمُ ﴿٧٨﴾} صدق الله العظيم [النمل].


{این قرآن اکثر چیزهایی را که بنی اسرائیل در آن اختلاف دارند برای آنان بیان می‌کند؛ (۷۶)و مایه هدایت و رحمت برای مؤمنان است! (۷۷) پروردگار تو میان آنها به حکم خود داوری می‌کند؛ و اوست قادر دانا. (۷۸)}
و همانا که خداوند قرآن عظیم را مرجع و حکم آن را مهیمن بر تورات و انجیل قرار داده است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:


{وَأَنزَلْنَا إِلَيْكَ الْكِتَابَ بِالْحَقِّ مُصَدِّقًا لِمَا بَيْنَ يَدَيْهِ مِنَ الْكِتَابِ وَمُهَيْمِنًا عَلَيْهِ فَاحْكُمْ بَيْنَهُمْ بِمَا أَنزَلَ اللَّهُ}صدق الله العظيم [المائدة:48].


{ و این کتاب [= قرآن‌] را به حق بر تو نازل کردیم، در حالی که کتب پیشین را تصدیق می‌کند، ومهیمن برآنهاست؛ پس بر طبق احکامی که خدا نازل کرده، در میان آنها حکم کن!}
با این که تورات و انجیل تحریف و دست‌کاری شده‌اند؛ ولی خداوند به شما فرمان نمی دهد که نسبت به آنها- حق و باطل- کافر شوید؛ بلکه باید نسبت به آن چه که باطل است و از نزد خدا نیست و به دروغ به آنها اضافه شده، کافر باشید. خداوند تعالی می‌فرماید:


{وَإِنَّ مِنْهُمْ لَفَرِيقاً يَلْوُنَ أَلْسِنَتَهُمْ بِالْكِتَـابِ لِتَحْسَبُوهُ مِنَ الْكِتَـابِ وَمَا هُوَ مِنَ الْكِتَـابِ وَيَقُولُونَ هُوَ مِنْ عِندِ اللهِ وَمَا هُوَ مِنْ عِندِ اللهِ وَيَقُولُونَ عَلَى اللهِ الْكَذِبَ وَهُمْ يَعْلَمُونَ} صدق الله العظيم [آل عمران:78].
{در میان آنها [= یهود] کسانی هستند که به هنگام تلاوت کتاب (خدا)، زبان خود را چنان می‌گردانند که گمان کنید از کتاب (خدا) است؛ در حالی که از کتاب (خدا) نیست! می‌گویند: «آن از طرف خداست!» با اینکه از طرف خدا نیست، و به خدا دروغ می‌بندند در حالی که می‌دانند!}


و خداوند تعالى می‌فرماید:
{وَيْلٌ لِلَّذِينَ يَكْتُبُونَ الْكِتَابَ بِأَيْدِيهِمْ ثُمَّ يَقُولُونَ هَذَا مِنْ عِنْدِ اللَّهِ لِيَشْتَرُوا بِهِ ثَمَنًا قَلِيلًا فَوَيْلٌ لَهُمْ مِمَّا كَتَبَتْ أَيْدِيهِمْ وَوَيْلٌ لَهُمْ مِمَّا يَكْسِبُونَ} صدق الله العظيم [البقرة:79].


{ پس وای بر آنها که نوشته‌ای با دست خود می‌نویسند، سپس می‌گویند: «این، از طرف خداست.» تا آن را به بهای کمی بفروشند. پس وای بر آنها از آنچه با دست خود نوشتند؛ و وای بر آنان از آنچه از این راه به دست می‌آورند!}
و از آنجایی که تورات و انجیل از تحریف محفوظ نیستند؛ خداوند قران عظیم را مرجع تورات و انجیل قرار داده و هرچیزی که در این دو کتاب بر خلاف آیات محکم قرآن عظیم باشد؛ دروغ و افترایی که توسط قومی دیگر به خداوند نسبت داده شده است. به همین ترتیب خداوند آیات محکم قرآن عظیم را مرجع احادیث سنت نبوی هم قرار داده چرا که احادیث حق سنت نبوی برای بیان و توضیح بیشتر آیات قرآن آمده‌اند و آنها هم از نزد خدا هستند و رسول خداوند که سلام و صلوات بر او و خاندانش باد؛ در دین خدا- نه در کتاب و نه در سنت- از روی ظن و گمان سخن نگفته‌اند. اما احادیث سنت نبوی از تحریف و دست‌کاری محفوظ نیستند و لذا خداوند و پروردگار عالمیان به شما فتوا داده که اگر احادیثی را یافتید که از نبی نقل شده ولی برخلاف آیات محکم قرآن است؛ بدانید حدیث نبوی که از نزد خداوند الرحمن آمده نیست:؛ بلکه دروغ و افترای شیطان است واز نزد خدا نیست. خداوند به شما فتوا می‌دهد که برای حفظ احادیث نبوی از تحریف و دست‌کاری، وعده‌ای به شما نداده است. خداوند تعالی می‌فرماید:


{مَّن يُطِعِ الرَّ‌سُولَ فَقَدْ أَطَاعَ اللَّـهَ وَمَن تَوَلَّىٰ فَمَا أَرْ‌سَلْنَاكَ عَلَيْهِمْ حَفِيظًا ﴿٨٠﴾ وَيَقُولُونَ طَاعَةٌ فَإِذَا بَرَ‌زُوا مِنْ عِندِكَ بَيَّتَ طَائِفَةٌ مِّنْهُمْ غَيْرَ‌ الَّذِي تَقُولُ وَاللَّـهُ يَكْتُبُ مَا يُبَيِّتُونَ فَأَعْرِ‌ضْ عَنْهُمْ وَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّـهِ وَكَفَىٰ بِاللَّـهِ وَكِيلًا ﴿٨١﴾ أَفَلَا يَتَدَبَّرُ‌ونَ الْقُرْ‌آنَ وَلَوْ كَانَ مِنْ عِندِ غَيْرِ‌ اللَّـهِ لَوَجَدُوا فِيهِ اخْتِلَافًا كَثِيرً‌ا ﴿٨٢﴾ وَإِذَا جَاءَهُمْ أَمْرٌ‌ مِّنَ الْأَمْنِ أَوِ الْخَوْفِ أَذَاعُوا بِهِ وَلَوْ رَ‌دُّوهُ إِلَى الرَّ‌سُولِ وَإِلَىٰ أُولِي الْأَمْرِ‌ مِنْهُمْ لَعَلِمَهُ الَّذِينَ يَسْتَنبِطُونَهُ مِنْهُمْ وَلَوْلَا فَضْلُ اللَّـهِ عَلَيْكُمْ وَرَ‌حْمَتُهُ لَاتَّبَعْتُمُ الشَّيْطَانَ إِلَّا قَلِيلًا ﴿٨٣﴾} صدق الله العظيم [النساء].


{کسی که از پیامبر اطاعت کند، خدا را اطاعت کرده؛ و کسی که سرباز زند، تو را نگهبان او نفرستادیم (80)و مى‏ گويند فرمانبرداريم ولى چون از نزد تو بيرون مى ‏روند جمعى از آنان مخفیانه جز آنچه تو گفتی را نزد خود پنهان می کنند و خدا آنچه را كه نزد خود نگه میدارند(برای بعد از فوت پیامبر)می نگارد پس از ايشان روى برتاب و بر خدا توكل كن و خدا بس كارساز است(81)آيا درباره قرآن نمي‏ انديشند (ایا مسلمانان در قرآن تدبر نمی کنند ) كه اگر (احادیث رسیده از پیامبر) از ناحيه غير خدا بود (با مقارنه آنها با قرآن )اختلافات فراواني (با قرآن ) درآن مي‏ يافتند.(82) و هنگامی که (کلامی) از امن یا ترس به آنها برسد از آن درمیان خود سخن می گویند و اگر آن را به پيامبر و اولياى امر خود ارجاع كنند قطعا از ميان آنان كسانى‏ اند كه [مى‏ توانند درست و نادرست] آن را دريابند و اگر فضل خدا و رحمت او بر شما نبود مسلما جز [شمار] اندكى از شيطان پيروى مى‏ كرديد(83)}
عزیز من نجیب؛ از خردمندان باش ونسبت به کل سنت نبوی که حاوی حق و باطل است کافر مشو تا از جاهلان نباشی؛ بلکه اعلان کن نسبت به آن چه که در سنت نبوی برخلاف آیات محکم قران عظیم است؛ کافری. اعلان کن که پیرو کتاب خدا و سنت حق رسولش هستی و نسبت به سنت رسول الله -صلى الله عليه وآله وسلم- کافر مباش؛ که از عذاب شوندگان خواهی بود. چون وقتی نسبت به حدیث حقی که در سنت آمده کافر باشی: حتما نسبت به آیه‌ای از قرآن عظیم کافر شده‌ای .برایت مثالی می‌زنم. محمد رسول الله -صلى الله عليه وآله وسلم- می‌فرماید:


[يا فاطمة بنت محمد اعملي فإني لا أغني عنك من الله شيئاً]


{ای فاطمه دختر محمد؛ خود عمل کن که از من در برابر خدا کاری برای تو برنمی‌آید} صدق عليه الصلاة والسلام


جناب عقبی؛ اگر تو نسبت به این حدیث جدم کافر شوی؛ نسبت به حدیث پروردگارم در آیات محکم کتابش کافر شده‌ای که می‌فرماید:


{لَن تَنفَعَكُمْ أَرْحَامُكُمْ وَلا أَوْلادُكُمْ يَوْمَ الْقِيَامَةِ يَفْصِلُ بَيْنَكُمْ وَاللَّهُ بِمَا تَعْمَلُونَ بَصِيرٌ} صدق الله العظيم [الممتحنة:3]،


{هرگز بستگان و فرزندانتان روز قیامت سودی به حالتان نخواهند داشت؛ میان شما جدایی می‌افکند؛ و خداوند به آنچه انجام می‌دهید بیناست.}


وبرای همین محمدٌ رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم می‌فرماید:


[يا فاطمة بنت محمد اعملي فإني لا أغني عنك من الله شيئاً]

{ای فاطمه دختر محمد؛ خود عمل کن که از من در برابر خدا کاری برای تو برنمی‌آید}صدق عليه الصلاة والسلام.
نجیب علی العقبی؛ عزیز من! آیا نمی‌بینی که قرآن و سنت نبوی حق نور علی نورند ؛ پس به خاطر این که خداوند تو را در امتی قرار داده که مهدی منتظر را در میانشان برانگیخته؛ شکرگزار باش؛ شاکر باش که خداوند تو را از دعوت مهدی منتظر در دوران گفتگو قبل از ظهور آگاه کرده است؛ و شاکر باش که خداوند تو را از انصار پیشگام برگزیده در دوران گفتگو قبل از ظهور قرار داده است. شایسته نیست امام مهدی حق پروردگارتان؛پیرو خواست و امیال شما باشد تا راضی‌تان کند؛ اگر به خدا وروز آخر ایمان دارید؛ بدانید که حق این است که خدا راضی باشد. پس سنت حق نبوی را انکار مکن و از کتاب خدا و سنت رسولش صلى الله عليه وآله وسلم پیروی کن....

وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
أخوكم؛ الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.

https://www.nasser-yamani.com/showthread.php?p=254827
gnod
کاربر کوشا
کاربر کوشا
 
پست ها : 7
تاريخ عضويت: دوشنبه مرداد ماه 14, 1397 1:32 am
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

Re: امام مهدی منتظر اعلان می‌کند نسبت به تعدد مذهبی دردین خد

پستتوسط gnod » سه شنبه مرداد ماه 30, 1397 4:38 pm

معجزه امام مهدی در بیان اسرار مخفی قرآن وبیان تفصیلی درباره ذوالقرنین ابراهیم بن اسماعیل بن ابراهیم بن آزر..

https://www.nasser-yamani.com/showthread.php?p=169268اعلان مکان تابوت سکینه و اصحاب کهف و رقیم

https://www.nasser-yamani.com/showthread.php?p=157272کره زمین توخالی است؛ ودرباطن آن جنت خداوند در زیر خاک قرار دارد، خداوند پدرمان آدم و مادرمان حواء را در این جنت آفرید....

https://www.nasser-yamani.com/showthread.php?p=245718


پاسخ امام به یک پرسشگر:
{لا يَنَالُ عَهْدِي الظَّالِمِينَ} صدق الله العظيم :اساس عقیده شیعی دوازده امامی بر پایه این آیه است
پاسخ به سؤال یکی از انصار( الأنصار السابقين الأخيار) درباره قاعده گزینش ائمه وجانشینان انبیاء در ذکر(قرآن) :این شأن تنها در اختیار خداوند است و بس...

https://www.nasser-yamani.com/showthread.php?p=118891


https://www.nasser-yamani.com/forumdisplay.php?54-فارسي
https://www.nasser-yamani.com/index.php

gnod
کاربر کوشا
کاربر کوشا
 
پست ها : 7
تاريخ عضويت: دوشنبه مرداد ماه 14, 1397 1:32 am
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0


بازگشت به ترجمه یا تفسیر قرآن و احادیث قدسی

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان