مرکز خرید دیدوب پلازا تفلیس

در این بخش مطالب متفرقه مربوط به زمینه دینی قرار داده می شود

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

مرکز خرید دیدوب پلازا تفلیس

پستتوسط amirali96 » شنبه دي ماه 1, 1397 10:27 am


عضويت  / ورود
: یکی از مهم ترین قسمت های هر شهری، مراکز خرید آن است. در شهر تفلیس نیز به همین صورت است. مراکز خرید بزرگ و بسیار خوب این شهر باعث شده تا سهم بزرگی در قسمت درآمدزایی داشته باشند و همینطور روی زیباسازی شهر نیز تاثیر بگذارند. یکی از مراکز خرید این شهر که حق خود را در این دو مورد کاملا ادا کرده، مرکز خرید دیدوب پلازا است. این مرکز خرید معماری بسیار زیبا و مساحت بزرگی داشته و گفته شده که یکی از شعبه های شرکت جورجیا که جز بزرگترین شرکت های تجاری کشور گرجستان بوده، می باشد. مرکز خرید دیدوب پلازا تفلیس یک مرکز خرید چند منظوره بوده و میتواند یکی از بهترین مراکز خرید این شهر برای توریست ها و گردشگران

عضويت  / ورود
باشد. اگر به دنبال صرفه جویی در زمان و هزینه در سفر خود به شهر تفلیس گرجستان هستید، حتما از مرکز خرید دیدوب پلازا دیدن کنید تا علاوه بر رضایت از خرید خود، با زیبایی های اطراف آن نیز روبرو شوید.


فروشگاه ها و مغازه های مرکز خرید دیدوب پلازا تفلیس
در مرکز خرید دیدوب پلازا تفلیس بیشتر از صد فروشگاه و مغازه وجود دارد. واحدهای تجاری این مرکز خرید در زمینه های لوازم آرایشی و بهداشتی، پوشاک زنانه، مردانه و بچگانه، کیف و کفش، عطرو ادکلن، ساعت، لوازم منزل، اسباب بازی و ... فعالیت می کنند. کیفیت اجناس و محصولات این مرکز خرید بسیار عالی بوده و همینطور قیمت آن برای توریست ها و گردشگران

عضويت  / ورود
بسیار مناسب می باشد.

رستوران ها و امکانات و خدمات رفاهی  مرکز خرید دیدوب پلازا تفلیس
در این مرکز خرید تفلیس پارکینگ بزرگی با ظرفیت 350 اتومبیل قرار دارد. همینطور دارای امکانات و خدمات رفاهی دیگری مثل سالن آرایشی و سالن اجتماعات می باشد. سوپرمارکت بزرگی نیز در این مرکز خرید فعالیت می کند که برای محلی های اطراف مرکز خرید، به عنوان یک بازار بسیار خوب و باکیفیت شناخته می شود. توریست ها و گردشگران میتوانند بعد از خرید، در رستوران یا کافه این مرکز خرید مشغول به خوردن غذاهای محلی گرجی یا بین المللی شوند. رستوران های مرکز خرید دیدوب پلازا تفلیس دارای طراحی سنتی بوده و سر هر میز شیر مخصوص نوشیدنی های مختلف را قرار داده تا مشتریان راحت تر باشند.

ساعات فعالیت و دسترسی نزدیک به مرکز خرید دیدوب پلازا تفلیس
توریست ها و گردشگران

عضويت  / ورود
میتوانند هر روز هفته از ساعت هشت صبح تا شش عصر از مرکز خرید دیدوب پلازا که در خیابان تسترتلی اکاکی شهر تفلیس قرار دارد، دیدن کنند.
amirali96
کاربر ویژه
کاربر ویژه
 
پست ها : 247
تاريخ عضويت: پنج شنبه فروردين ماه 30, 1397 10:42 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 1 دفعه
امتياز: 10

بازگشت به متفرقه

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان