پنجشنبه, ۹ فروردین , ۱۴۰۳ Thursday, 28 March , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2323 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 2 تعداد دیدگاهها : 1914×
سلام شهردار / فاتح شمس
شناسه : 1381

سلام علیکم : قبل از پرداختن به عرایضم توجه همگان را به فرازهایی از سخنان گهربار حاجی ماموستا ملاقادر قادری در جلسه معارفه جناب اقای خسروی شهردار مقتدر وتوانای شهرمان جلب می کنم ایشان فرمودند: مسئولیتها زود گذرند وماندگاری ندارندامااین خدمات صادقانه است که ماندگارند . براستی این یک جمله دنیایی معنی دارد وباید آویزه […]

ارسال توسط :
پ
پ

سلام علیکم :

قبل از پرداختن به عرایضم توجه همگان را به فرازهایی از سخنان گهربار حاجی ماموستا ملاقادر قادری در جلسه معارفه جناب اقای خسروی شهردار مقتدر وتوانای شهرمان جلب می کنم ایشان فرمودند: مسئولیتها زود گذرند وماندگاری ندارندامااین خدمات صادقانه است که ماندگارند .

فاتح شمس

براستی این یک جمله دنیایی معنی دارد وباید آویزه گوش همه مسئولان باشد وبه حق جناب ماموستا حق سخن را ادا فرمودند تا چراغی فرا راه جناب شهردار باشد واما جناب شهردار از صمیم قلب به شما تبریک می گویم ومعتقدم در این شرایط خاص وبحرانی که برای شهرمان بوجود آمده تحویل گرفتن کلید شهرداری صرفا یک ایثار وبه معنی واقعی کلمه از خود گذشتن بخاطر مردم است که این کار از فردی ایثار گر مانند شما بر می آید.

دوران حاضر هم مانند ادوار گذشته که حضرتعالی با مجاهدت واز خود گذشتن به مردم خدمات شایانی ارئه داده اید بستر مناسبی است برای خدمات بهتر به مردمان فهیم وآگاه شهرمان پاوه فراموش نکنیم قبل از اینکه توسط شورا وسایر ارگانهای مسئول انتصاب شده باشی از جانب مردم انتخاب شده اید وقاطبه مردم شهرمان پشتیبان ویاور شما هستند شاید برخی شما را از نزدیک ندیده باشند اما کارنامه درخشان شما در منطقه گویای همه چیز است ومردم هم بهترین داور در این باره هستند باز تکرار میکنم مهم نیست حتی اکثر مردم شما رانشناسندمهم این است که خصیصه ها وویژگیهای مدیریتی واخلاقی شما گویای توانمندی ولیاقت شماست.

واما جناب شهردار شهر ما در این برهه زمانی به یک ایثارگرنیاز دارد تا یک پشت میز نشین ،شهر ما بیش از ۶ ماه است دچار آشفتگی ساختگی شده ونیاز به تلاش مضاعف دارد متاسفانه تنها کسانی از این آشفته بازار سود بردند که نه تنها اعتقادی به آرامش وآسایش شهروندان را نداشتند بلکه دشمنان این مرز بوم بودند ونهایت سوء استفاده را هم کردند تا جاییکه خدومترین وبهترین فرزندان این شهر گاها از جانب افراد نا آگاه در لباس دوست مورد تهاجمات بسیار قرار گرفتند اما به حول وقوه الهی اکنون بعد از ماهها شهرمان روی آرامش بخود دید وبه حقش رسید وانتصاب وانتخاب شایسته حضرتعالی نوید بخش آینده ای درخشان را می دهد که امید است هر چه زودتر این امر خطیر محقق گردد.

جناب شهردار پروسه انتخاب حضرتعالی بواقع یک ماراتون تراژدی گونه بود تا جاییکه بیش از نیمی از شهر ماهها درگیر این تراژدی غم انگیز بودند یقین دارم شما با علم به این همه مشکلات پا به این میدان مین گذاشته اید چرا که مرد عمل ومبارزه هستی می دانم شما خود را برای مبارزه با زشتیها، رانت خواریها ، ویژه خواریها، فسادهای اقتصادی ودر یک کلام با بداخلاقیها آماده کرده اید ورجاء واثق دارم در این راه ثابت قدم خواهی ماندچرا که به توکل شما به ذات احدیت یقین دارم.

جناب شهردار مردم از شما توقع دارند آنها بدنبال حقوق از دست رفته خود هستند آنها سالهاست حقوقشان در این منازعات بی سرانجام فراموش شده است آنها در هیچ معادلاتی به حساب نیامدند در این چند سال فقط شعار شنیدند  براستی گوشهایشان از شعار پر است مردمان زحمتکش وفهیم شهرمان از شما فقط کار می خواهند در این سالها همواره منتظر بودند کسی زمام شهرشان را بدست بگیرد که اهل عمل باشد نه شعار که متاسفانه یک رویا بود اما امروز امیدوارند این رویا به واقعیت بپیوندد شهرمان به مانند بیماری می ماند که پزشکان وداروهای زیادی به خود دیده اما از درمان زخمهای حالا کهنه شده خبری نیست .

در پایان چند توصیه را به حضرتعالی میکنم امیدوارم مورد قبول حضرتعالی باشند:اولین توصیه بنده توجه ویژه به مقوله فرهنگی شهرمان است که واقعا باید در اولویت اول کاری حضرتعالی باشد قطعا واقف هستید یکی از رسالتهای شهرداری در تمام شهرهای ایران توجه ویژه به مقوله فرهنگ می باشد

توصیه دوم بها دادن به جوانان ونوجوانان عزیز شهرمان وکمک به اماکن ورزشی توصیه سوم توجه به مقوله گردشگری در محدوده وظایف محوله است که این بخش یکی از بخشهای مهم در منطقه است که باعث اشتغال زایی وتوسعه همه جانبه منطقه خواهد بود مقوله گردشگری با توجه به پتانسیل موجد در پاوه در دراز مدت باعث رونق اقتصادی خواهد شد

در پایان بار دیگرانتخاب بجا وشایسته حضرتعالی را به تمام خیر خواهان شهرمان پاوه تبریک میگویم آرزوی توفیق روزافزون را برای شما وهمکاران خدوم تان را دارم

ثبت دیدگاه

• دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.