پنجشنبه, ۳۰ فروردین , ۱۴۰۳ Thursday, 18 April , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2334 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 2 تعداد دیدگاهها : 1908×
فراخوان مسابقه تفسیر سوره نور
شناسه : 751

به اطلاع کاربران گرامی میرسانیم به مناسبت ماه مبارک رمضان ، مسابقه ی قرآنی تفسیر سوره ی نور با هدف افزایش ارتباط و همنشینی با قرآن و درک مفاهیم آن برگزار می شود ، برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید … .::  مسـابقه تـفـسـیـر سـوره نور  ::.     با هدف افزایش ارتباط و […]

ارسال توسط :
پ
پ

به اطلاع کاربران گرامی میرسانیم به مناسبت ماه مبارک رمضان ، مسابقه ی قرآنی تفسیر سوره ی نور با هدف افزایش ارتباط و همنشینی با قرآن و درک مفاهیم آن برگزار می شود ، برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید …

.::  مسـابقه تـفـسـیـر سـوره نور  ::.

با هدف افزایش ارتباط و همنشینی با قرآن و درک مفاهیم آن

– منبع و مرجع تمامی سوألات: تفسیر نور دکتر مصطفی خرم دل ( سوألات از همه قسمت ها به غیر از قواعد ،  از جمله : ترجمه، معنی لغات، تفسیر آیه به آیه و … به شکلی مفهومی طرح می شود. )
– نوع و تعداد سوألات : چهل(۴۰) سوأل چهار گزینه ای
– شرایط شرکت کنندگان : حداقل سن شرکت کنندگان ۱۵ سال می باشد و حضور خواهران و برادران یکسان است .

– تاریخ و نحوه برگزاری مسابقه : مسابقه به شکل امتحان تستی در مدت زمان ۴۰ دقیقه ، در روز ۲۵  رمضان در سالن امتحانات امام خمینی شهرستان پاوه ،  رأس ساعت ۱۸:۳۰  ( بعد از نماز عصر )  برگزار خواهد شد .

– نحوه ارزیابی: امتحان دارای نمره منفی است و هر جواب اشتباه، ۱/۴  یک جواب درست را از بین می برد.

– جوایز نفرات اول تا پنجم :
نفر اول :       150,000    تومان
نفر دوم :        100,000    تومان
نفر سوم :       80,000    تومان
نفر چهارم :     60,000    تومان
نفر پنجم :       40,000    تومان

– نحوه ی شرکت در مسابقه :
علاقه مندان جهت شرکت در آزمون باید نام و نام خانوادگی  خود را برای حضور در مسابقه به شماره ۳۰۰۰۹۹۰۰۰۹۹۷۲۸ پیامک کنند .

ثبت دیدگاه

6 دیدگاه برای “فراخوان مسابقه تفسیر سوره نور”
  1. با سلام
    واقعا این اقدام خیر شما که باعث آشنایی بیشتر جوانان این منطقه با مفاهیم قرآنی می شود بسی جای سپاس و تقدیر دارد من به نوبه خودم از شما و بانیان آن تشکر می کنم و امیدوارم موفق باشید .
    اما ای کاش قبلش اطلاع رسانی می شد و شماره حساب می دادید که مردم در چنین امر خیری کمک می کردند که هم مقدار و هم تعداد جایزه ها بیشتر می شد .
    جزاک اله الخیر

پاسخ
  2. سلام. الان هم دیر نیست. ما میتونیم تعداد و مقدار جایزه ها رو بیشتر کنیم. سال گذشته ۵ نفر دوم و دو نفر چهارم داشتیم و همه هم جایزه گرفتند و قرعه کشی نداشتیم اگر کسی خیری رو می شناسه و می تونه کمک کنه بسم الله…
    لطفا ایمیل کنید.

پاسخ
  3. سلام
    در صورت امکان مسابقه را به صورت اینترنتی برگزار نمایید تا از همه جای ایران بتوان در مسابقه شرکت کرد مسلماً هر چقدر تعداد نفر شرکت کنند بیشتر شود بازدید سایت بالا رفته بر رتبه ی سایت نیز اثر مثبت خواهد داشت.

پاسخ
  4. سلام من هم دارم تو مسجد تفسیر همین سوره رو میگم زیر نظر سازمان تبلیغات شهرستان خوانسار استان اصفهان.اما در حد سه نفر اول و اونم در کل ۵۰ تومن بهم بودجه دادن ..شرکت کننده هام ۲۰ نفرند با علاقه کامل میتونید برا کمک واسه جوایز کلاس تو ثواب ش شریک باشید؟؟؟

پاسخ
  5. سلام من و قران اموزامم میخوایم شرکت کنیم تو مسابقه ولی چطوری بیایم شهر شما؟؟؟؟ خواهشا یه کار یکنید برامون

پاسخ
  6. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت خانم سوسن دهاقین. باید عرض کنم مسابقه تفسیر سوره نور مربوط به سال گذشته است. امسال مسابقه تفسیر سوره یس و قاف به امید خدا قراره برگزار بشه که متاسفانه فقط در شهرستان پاوه برگزار میشود. البته اگر بتونید بیاید در خدمتتون هستیم. سوالات رو هم می تونید بعد از برگزاری مسابقه از روی سایت دانلود کنید. موفق و سربلند باشید

پاسخ
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.