پنجشنبه, ۳۰ فروردین , ۱۴۰۳ Thursday, 18 April , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2334 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 2 تعداد دیدگاهها : 1908×
استقبال پرشور مردم کرمانشاه از رییس دولت
شناسه : 2439

همایش انتخاباتی حسن روحانی در کرمانشاه برگزار شد. به گزارش ایلنا به کرمانشاه، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در همایش انتخاباتی خود در وزرشگاه امام خمینی حضور یافت این سخنرانی در حالی صورت می‌گیرد که رییس دولت یازدهم صبح امروز نیز در جمع مردم همدان حضور یافته بود. روحانی همچون همدان در کرمانشاه نیز با […]

ارسال توسط :
پ
پ

همایش انتخاباتی حسن روحانی در کرمانشاه برگزار شد.
به گزارش ایلنا به کرمانشاه، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در همایش انتخاباتی خود در وزرشگاه امام خمینی حضور یافت این سخنرانی در حالی صورت می‌گیرد که رییس دولت یازدهم صبح امروز نیز در جمع مردم همدان حضور یافته بود.

روحانی همچون همدان در کرمانشاه نیز با استقبال زیاد هواداران خود روبرو شده است. محمد نهاوندیان، حسینعلی امیری و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و شخصیت‌های سیاسی روحانی را در این همایش همراهی می‌کنند.

در این همایش، شرکت‌کنندگان با شعارهای «روحانی روحانی حمایتت می‌کنیم»، «خاتمی زنده باد روحانی پایبنده باد»، «درود بر هاشمی سلام بر روحانی»، «روحانی زنده باد خاتمی پایبنده باد» «آزادی اندیشه گازانبری نمیشه» از روحانی استقبال کردند.
همچنین عده کثیری از مردم با سردادن شعارهایی خواستار رفع حصر شدند. پیش از حضور روحانی با پخش موسیقی سنتی و محلی سالن سراسر از شور و هیجان شد. شرکت کنندگان با پرچم‌های ایران و دستبندهای سبز و شال‌های بنفش در این همایش حضور یافته‌اند. سالن سخنرانی از ساعت‌ها پیش پر شده و جمعیت قابل توجهی به دلیل پر بودن سالن پشت درهای ورزشگاه امام خمینی ماندند. نکته قابل توجه در این همایش این است که زنان حضور قابل توجهی در آن دارند.

خلاصه ای از سخنرانی دکتر حسن روحانی در کرمانشاه:
اینها از اینکه کشور ایران از تحریم و حصر جدا شده است نگرانند
اینها از اینکه مردم ما می‌توانند با دنیا در ارتباط باشند نگرانند
ادعا کردند؛ گفتند ما با خانواده شهدا و ایثارگرانیم
من از شما می‌پرسم، در طول هشت سال قبل از این دولت، مطالبات خانواده‌های عزیز ایثارگران را دادید؟
مردم بدانید، تمام مطالبات معوقه خانواده‌های ایثارگران، شهدا و آزادگان در دولت یازدهم داده شده
ما شعار ندادیم اما عمل کردیم
مردم عزیز استان کرمانشاه، من می‌خواهم به شما بگویم اگر سال ۹۲، سال ۹۳ به شما وعده دادم که بزرگترین طرح آبادانی و طرح آبرسانی ایران در کرمانشاه تحقق خواهد یافت به وعده عمل کردم
در دولت یازدهم، ۱۱۶۰۰ میلیارد تومان برای طرح آبهای مرزی این استان اعتبار و هزینه شده است
در حالیکه در دولت‌های گذشته فقط شش هزار میلیارد تومان هزینه شده بود
انشاء الله در پاییز امسال کشت پاییزی را مردم کرمانشاه با این آب انجام خواهند داد
۲۰ هزار هکتار با این آب آبیاری خواهد شد و در سالهای آینده تا ۱۲۰ هزار هکتار اضافه می‌شود
راه آهن کرمانشاه در خرداد به راه آهن سراسری متصل خواهد شد
قصر شیرین منطقه آزاد خواهد شد
راه آهن شهری و مترو در دولت دوازدهم انجام خواهد شد
همه دعواها می‌دانید سر چیست؟ دعواها سر این است که یک عده از پیشرفت ایران نگرانند
دعوا بر سر آن است که عده‌ای از آزادی جوانان نگرانند
چرا حرف دلتان را که در جلسه خصوصی گفتید، به جوانان نمی‌گویید؟ روحانی نمی‌گذارد
چرا نمی‌گویید که جوانان برای کشور فرصت نیستند و تهدیدند
شما می‌خواهید ایران در حصر و محاصره بماند
شما می‌خواهید ارتباط جوانان ایران را با دنیا قطع کنید
روحانی در برابر شما ایستاد
من آمده‌ام تا در برابر ملت ایران بگویم، ۴ سال دیگر آماده‌ام بایستم
با کمک شما جوانان، با کمک شما زنان، با کمک غیورمردان ایران، کرمانشاه قهرمان
من از شما می‌پرسم، چرا اگر راجع به حقوق سیصد نفر در این کشور بحث است، که ابتدا خود ما اعلام کردیم و همه این پول را برگرداندیم. اما شما که املاکی را به مردم دادید چه کار کردید؟
چرا قوه قضاییه راجع به املاک نجومی به مردم اطلاع نمی‌دهد؟
ما ۲۹ اردیبهشت را برای عدالت می‌خواهیم، برای مبارزه راستین با فساد می‌خواهیم
ما ۲۹ اردیبهشت را برای تساوی حقوق شهروندی تمام اقوام ایرانی می‌خواهیم
ما می‌خواهیم تمامی مردم ایران، شیعه و سنی و اهل حق، از حقوق مساوی برخوردار باشند
ما نخواهیم گذاشت نمی‌خواهیم درصد درست کنیم، ما ملت صددرصد درست کنیم
دولت دوازدهم دولت صددرصد خواهد بود
مردم به شما اجازه نمی‌دهند که به فریب افکار عمومی بپردازید. می‌گویید پول تقسیم می‌کنم، پول را از کجا می‌آورید؟ از حقوق معلم کم می‌کنید؟ از حقوق پرستار کم می‌کنید؟
ببخشید اشتباه کردم، یک جیب دیگر شما دارید. می‌خواهید از جیب بانک مرکزی دوباره پول بردارید؟
یک بار ۴۵۰۰۰ میلیارد تومان از بانک مرکزی برداشتند. نتیجه آن ۴۵ درصد تورم بود
ملت اجازه نخواهد، قانون اساسی به شما اجازه نخواهد داد

2

ثبت دیدگاه

• دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.