مرکز خرید کاپارول سنتر باتومی

در این بخش مطالب متفرقه مربوط به زمینه دینی قرار داده می شود

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

مرکز خرید کاپارول سنتر باتومی

پستتوسط amirali96 » چهارشنبه آبان ماه 22, 1397 12:27 am


عضويت  / ورود
: از محبوب ترین مراکز تجاری در شهر باتومی گرجستان برای تمام اهالی این شهر و حتی و توریست ها و گردشگران

عضويت  / ورود
مرکز خرید کاپارول سنتر است. این مرکز خرید میتواند پیشنهاد بسیار خوبی برای توریست ها باشد. مرکز خرید کاپارول سنتر طراحی مدرن و زیبایی داشته و از بهترین مراکز خرید شهر باتومی در گرجستان است. همینطور دسترسی بسیار راحتی داشته و درست در مرکز شهر باتومی قرار دارد و توریست ها میتوانند با استفاده از وسایل نقلیه به راحتی به این مرکز خرید برسند. این فروشگاه نه تنها مکانی برای خرید، بلکه مکان برای تفریح و استراحت نیز می باشد. از معروف ترین و محبوب ترین فروشگاه های داخلی و بین المللی در این مرکز خرید شعبه دارند. به طور کلی مرکز خرید کاپارول سنتر باتومی یکی از بزرگ ترین و البته مدرن ترین مراکز خرید باتومی بوده که همیشه با استقبال بسیار خوب از توریست ها و گردشگران روبرو می شود.
فروشگاه ها و مغازه های مرکز خرید کاپارول سنتر باتومی
بیشتر از پنجاه فروشگاه و مغازه در این مرکز خرید فعالیت می کنند، هرکدامشان در زمینه های کیف و کفش، لوازم بهداشتی و ارایشی، فروشگاه هدایا و سوغاتی، پوشاک مردانه، زنانه و بچگانه، لوازم الکترونیکی و ... می باشد. همینطور از جمله برندهای معروف این مرکز خرید میتوان به ال سی واکی کی، آرمانی، روبرتو کاوالی، پرادا، هوگو باس آ گ، گوچی و ... اشاره کرد.
امکانات و خدمات رفاهی مرکز خرید کاپارول سنتر باتومی
از جمله امکانات و خدمات ارائه شده برای توریست ها و گردشگران

عضويت  / ورود
میتوان راهنماهای چند زبانه، سرویس رزرو تاکسی، پارکینگ، رستوران ها و فودکورت ها با انواع و اقسام غذاهای بین المللی و محلی، کالسکه، ویلچر اجاره ای و ... را نام برد.
ساعات فعالیت مرکز خرید کاپارول سنتر باتومی
مرکز خرید کاپارول سنتر باتومی هر روز هفته به جز روزهای شنبه و یک شنبه که تعطیل می باشد، از ساعت ده صبح تا شش بعد از ظهر به روی توریست ها و گردشگران

عضويت  / ورود
باز است.
amirali96
کاربر ویژه
کاربر ویژه
 
پست ها : 247
تاريخ عضويت: پنج شنبه فروردين ماه 30, 1397 10:42 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 1 دفعه
امتياز: 10

بازگشت به متفرقه

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان