ساخت مالتي مديا

در این قسمت جدیدترین نقل اخبار و گزارشها به همراه منبع قرار دارد

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

ساخت مالتي مديا

پستتوسط charming » شنبه آبان ماه 26, 1397 11:33 am


عضويت  / ورود
توسط نرم افزار هاي مالتي مديا يكي از ابزارهاي پر قدرت و كم هزينه براي معرفي محصول يا خدمات خود به صورت جذاب و تاثير گذار مي باشد.

عضويت  / ورود
مكمل

عضويت  / ورود
تاثير بسزايي در برند شدن حرفه شما خواهد داشت.


عضويت  / ورود
در شركت بهپردازان


عضويت  / ورود
بهپردازان در سال 1381 در دفتـري كـوچك و با بضـاعتـي انـدك و بـا امكاناتي محدود فعاليت خود را آغاز كرده و در پروسه فعاليتهاي خود در ابتدا

عضويت  / ورود
و بانكهاي اطلاعاتي را در دستور كار قرار داد ، اين روند به صورت همكاري با شركتهاي مختلف ادامه داشت تا اين مجمـوعه را در مسيري ها قـرار داد با اين مضمون كه به صـورت پيمـاني از شركتـهاي بزرگتر كار را دريافت و در اختيار ايشان قرار مي داد.
فعاليتهاي اخير به تدريج گسترش يافت و شركت در زمينه تبليغات و مخصوصا

عضويت  / ورود
بصورت حرفه اي و با استخدام نيروي مجرب وارد بازار رقابت شد و در پروسه تكاملي فعاليتها,مجموعه به تفكيك بخش سخت افزار از نرم افزار و ادامه فعاليت آنها با دو عنوان مشخص ام با يك مديريت واحد نائل آمد .
انواع

عضويت  / ورود
ساخت مالتي مدياي آموزشي:
در اين نوع مالتي مديا از تمام عناصر (صوت، تصوير، انيمشن، فيلم و ...) براي انتقال مفاهيم و آموزش به مخاطبان به شيوه اي جذاب و تعاملي استفاده مي شود. در اين مالتي مديا شما مي توانيد در محيطي جذاب و متنوع به آموزش مطالب مورد نظر خود بپردازيد. يكي از

عضويت  / ورود
هاي ساخته شده شركت بهپردازان

عضويت  / ورود
سفارش داده شده توسط مركز آمار مي باشد.


عضويت  / ورود
ي تبليغاتي:
امروزه بهترين و تاثير گذار ترين روش براي تبليغات و معرفي محصولات و خدمات خود به ديگران بهره گيري از مالتي مدياي تبليغاتي است كه شما در آن مي توانيد با استفاده از صوت، فيلم، انيميشن و ... به معرفي محصول و خدمات خود بپردازيد.
مالتي مديا هاي تبليغاتي از هر كاتالوگ و بروشور تبليغاتي جذاب تر مي باشد و تاثير بيشتري روي مخاطب ميگذارد. از نمونه مالتي مديا ي تبليغاتي ساخته شده توسط شركت بهپردازان

عضويت  / ورود
ي تبليغاتي گروه آپادانا دارو است كه براي رقابت بين رقبا ي تجاري خود نوين ترين روش را مد نظر خود قرارداده است.

عضويت  / ورود


عضويت  / ورود
ي كاربردي:نرم افزارهاي كاربردي از قبيل پخش كننده هاي صوتي و تصويري، براي ساخت خود داراي تعريف هاي استانداردي هستند.

عضويت  / ورود
با چه نرم افزار هاي صورت ميگيرد
همه مي دانيم كه Adobe بزرگترين و قدرتمند ترين شركت نرم افزاري دنيا در زمينه گرافيك و مالتي مديا به شمار مي رود، حال قصد معرفي نرم افزاري را داريم كه يكي از محصولات Adobe به شمار مي رود و البته در ميان كاربران زياد شناخته شده نيست. اين نرم افزار هم مطابق ساير محصولات اين كمپاني عظيم و قدرتمند ابزاري بسيار كامل براي كاربران به شمار مي رود.
نرم افزارAdobe Captivate يكي از ابزارهاي بسيار قدرتمند در زمينه ساخت فايل هاي آموزشي به صورت مالتي مديا و اينتراكتيو مي باشد. اين نرم افزار با دارابودن قابليت هاي بسيار، براي حرفه اي ها مي تواند به ابزاري واقعا كامل و حياتي تبديل شود. در حقيقت Adobe Captivate يك نرم افزار فيلم برداري از صفحه نمايشگر كاربران است، اما داراي قابليت هايي بسيار بيشتر از يك دوربين فيلمبرداري است. زيرا كاربري كه از محيط كار خود فيلم مي گيرد مي تواند در هنگام فيلم گرفتن كيفيتي فوق العاده بالا را اعمال كند تا بيننده با كيفيتي شبيه به فيلم هاي DVD بتواند تصاوير موردنظر را مشاهده نمايد.
charming
کاربر ویژه
کاربر ویژه
 
پست ها : 135
تاريخ عضويت: شنبه شهريور ماه 10, 1397 2:46 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

بازگشت به نقل اخبار و گزارشها به همراه منبع

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان