اولین دادگاه متحرک جهان در امارات

در این بخش مطالب متفرقه مربوط به زمینه دینی قرار داده می شود

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

اولین دادگاه متحرک جهان در امارات

پستتوسط amirali96 » دوشنبه آذر ماه 4, 1397 12:36 am


عضويت  / ورود
: امارات متحده عربی، فقط به

عضويت  / ورود
خلاصه نمی شود! امارات در شهر ابوظبی خود نیز سعی در پیشرفت در تمام زمینه ها را دارد، به همین خاطر این پیشرفت را با افتتاح اولین دادگاه متحرک در جهان شروع کرد. این دادگاه توسط شیخ منصور بن زاید آل نهیان، نخست و وزیر این کشور و رئیس قوه قضاییه امارات در شهر ابوظبی افتتاح شد. شیخ منصور اولین دادگاه متحرک کشور خود را به عنوان قسمتی از خدمات قضایی معرفی کرد و گفت این ابتکار قسمتی از تلاش های رئیس جمهور او شیخ خلیفه بن زاید آل نهیان بوده تا بتوند ابوظبی را به یکی از بهترین پنج پایتخت جهان معرفی کند. همینطور قسمتی از این تعهد به عهده ژنرال شیخ محمد بن زاید آل نیهان، و معاون فرمانده عالی نیروهای مسلح امارات متحده عربی و رئیس شورای اجرایی ابوظبی بوده است.

تجهیزات این دادگاه اتوبوسی امارات
این دادگاه که درواقع یک اتوبوس دو طبقه با ارتفاع چهار متر می باشد، چهارده متر طول داشته و همینطور دارای امکانات و تجهیزات کامل و بروزی است. این دادگاه همه امکانات و اتصالات کامپیوترها به اینترنت و دادگاه ها و مراجع قضایی و حکومتی امارات را داراست. در این دادگاه متحرک امارات دو قاضی و بیشتر از شش کارمند، مشغول به کار هستند و هفت روز هفته در تمام مناطق شهر ابوظبی به مشکلات و دادخواست های مردم رسیدگی می کنند.

هدف از ایجاد این دادگاه متحرک در امارات
شیخ منصور در ادامه صحبت های خود برای هدف از ایجاد این دادگاه متحرک در امارات را پیشرفت و سرعت در خدمات رسانی به مردم و شهروندان اماراتی است. با راه اندازی این دادگاه، مردم هر روز میتوانند مشکلات خود را حل کرده و کارهای خود را سریع تر انجام دهند. امروزه در

عضويت  / ورود
خود ممکن است با این اتوبوس لوکس مواجه شوید.


amirali96
کاربر ویژه
کاربر ویژه
 
پست ها : 247
تاريخ عضويت: پنج شنبه فروردين ماه 30, 1397 10:42 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 1 دفعه
امتياز: 10

بازگشت به متفرقه

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 4 مهمان