جزیره قشم؛ جزیره ای پر رمز و راز

در این بخش مطالب متفرقه مربوط به زمینه دینی قرار داده می شود

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

جزیره قشم؛ جزیره ای پر رمز و راز

پستتوسط amirali96 » شنبه آذر ماه 23, 1397 1:20 am

جزیره قشم یکی از جزایر استان هرمزگان و بزرگترینجزیره ایران است که در قلب خلیج فارس واقع شده و به عنوان یکی از مهم ترین مقاصدگردشگری در بین گردشگران معرفی می شود.

قشم جزیره بسیار زیبا با جاذبه های بکر و طبیعیاست که دیدنی های بسیاری دارد. تور قشم همواره در بین تورها بسیار پرطرفدار بوده وسالانه گردشگران زیادی را به سوی خود می کشاند. آرشین پرواز با برگزاری تور قشم وبا ارئه خدمات بسیار زیادی به گردشگران تور قشم توانسته محبوبیت زیادی را در بینتورهای قشم به دست بیاورد.

عضويت  / ورود


عضويت  / ورود


عضويت  / ورود
بهدوصورت تورهوایی قشم و تور زمینی قشم انجام می شود. گردشگران تورهوایی قشم میتوانند با مراجعه به سایت با توجه به انواع ایرلاین ها نسبت به رزرو تورهوایی قشمارشین پرواز اقدام نمایند.

جزیره قشم زیبایی های فراوانی دارد. مشاهده سواحلمتعدد نیلگون خلیج فارس، مناطق بکر و دست نخورده طبیعت، جاذبه ها و روستاها،تفریحات و بازارهای قشم، یکی از دلایلی اصلی سفر گردشگران تور قشم به این منطقهاست.

تورقشم از تهران از تورهای اصلی و پرطرفدار قشماست. البته از شهرهای بزرگ دیگری نیز تورقشم از تورهای محبوب در بین گردشگران است.تورقشم از شیراز، تور قشم از اصفهان و تور قشم از اهواز نیز از تورهای پرطرفدار دربین گردشگران است. آرشین پرواز با برگزاری تورهای مختلف از شهرهای بزرگ توانستهمحبوبیت بسیاری در بین گردشگران تور قشم پیدا کند.

دیدن جاذبه هایی مانند جزایرناز، دره ستارگان،پارک کروکدیل ها، غارهای خربس، جنگل های حرا، غار نمکدان، تنگه چاهکوه و کاسه سلخقشم بسیار جذاب و لذت بخش خواهد بود. البته خوش گذرانی در جزیره قشم فقط به همینها ختم نمی شود بلکه تفریجات آبی فراوان و مهیجی در جزیره قشم وجود دارد که برایگردشگران تور قشم در نظر گرفته شده است و آن ها می توانند از این تفریحات متعددبهره مند شوند. آرشین پرواز با برگزاری تور ارزان قشم، بازدید از این جاذبه ها وتفریحات قشم را برای طرفداران قشم فراهم می آورد.

amirali96
کاربر ویژه
کاربر ویژه
 
پست ها : 247
تاريخ عضويت: پنج شنبه فروردين ماه 30, 1397 10:42 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 1 دفعه
امتياز: 10

بازگشت به متفرقه

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان