بازار شبانه آسیاتک بانکوک

در این بخش مطالب متفرقه مربوط به زمینه دینی قرار داده می شود

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

بازار شبانه آسیاتک بانکوک

پستتوسط amirali96 » يکشنبه آذر ماه 25, 1397 11:50 pm


عضويت  / ورود
: بازار شبانه آسیاتک بیشتر یک مرکز تفریحی شبانه بوده تا بازار. بازار شبانه آسیاتک بانکوک تلفیقی از دو مرکز خرید معروف در این شهر بوده که دارای یک مرکز خرید بزرگ و بازار شبانه می باشد. این بازار دوست داشتنی با ایستگاه سافان تکسین ده دقیقه فاصله داشته و به سمت پایین رودخانه قرار دارد. امروزه بازار شبانه آسیاتک به خاطر استقبال بسیار خوب توریست ها و گردشگران

عضويت  / ورود
، به یک منطقه تجاری بین المللی تبدیل شده که در کنار رودخانه چائو پرایا قرار دارد. اگر علاقه مند به بازدید از این بازار هستید، بهتر است یکسری نکات را رعایت کنید، به عنوان مثال استعمال سیگار در این بازار ممنوع بوده و محل های مخصوصی برای اینکار وجود دارند.


مغازه های بازار شبانه آسیاتک بانکوک
حدود 1500 مغازه و بوتیک در این بازار شبانه وجود دارد. این مغازه ها و بوتیک ها هرکدام در زمینه های مختلف پوشاک زنانه، مردانه، بچگانه، جواهرات، لوازم الکترونیکی، لوازم منزل، کیف و کفش و ... فعالیت می کنند. بیشتر توریست ها و گردشگران مغازه های این بازار شبانه را برای خرید هدایا و سوغاتی های مختلف انتخاب می کنند. همینطور میتوان صنایع دستی زیبای بانکوک را هم در این بازار پیدا کرد.

امکانات تفریحی و رستوران های بازار شبانه آسیاتک بانکوک
بازار شبانه آسیاتک بانکوک مجموعه ای از یک بازار، سالن نمایش، رستوران ها و یک چرخ و فلک می باشد. توریست ها و گردشگران

عضويت  / ورود
میتوانند با پرداخت سیصد بات از چرخ و فلک استفاده کرده و بانکوک را از ارتفاعات تماشا کنند. در کنار این چرخ و فلک رستوران های باکیفیت بسیار خوبی هم هستند که موسیقی زنده داشته و انواع و اقسام غذاهای بین المللی و تایلندی را سرو می کنند. علاوه بر اینها شوهای مختلفی از جمله موی تای شو در سالن نمایش این بازار شبانه برگزار می شود. بازار شبانه آسیاتک، بیشتر از اینکه یک بازار باشد، یک مکان تفریحی در بانکوک است.

ساعات فعالیت و دسترسی های نزدیک به بازار شبانه آسیاتک بانکوک
توریست ها و گردشگران

عضويت  / ورود
میتوانند از ساعت پنج عصر تا نیمه شب را در بازار شبانه آسیاتک بانکوک بگذرانند. برای رسیدن به این بازار با استفاده از مترو هوایی ام آر تی خط سیلوم به ایستگاه سافان تکسین رفته و با تاکسی رایگان به اسکله ای برسید. اسکله ای که در کنار ایستگاه مترو سافان تکسین هست که هر پانزده دقیقه یکبار و به صورت رایگان شما را به آسیاتک میرساند.
amirali96
کاربر ویژه
کاربر ویژه
 
پست ها : 247
تاريخ عضويت: پنج شنبه فروردين ماه 30, 1397 10:42 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 1 دفعه
امتياز: 10

بازگشت به متفرقه

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان