مرکز خرید پلاتینیوم بانکوک

در این بخش مطالب متفرقه مربوط به زمینه دینی قرار داده می شود

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

مرکز خرید پلاتینیوم بانکوک

پستتوسط amirali96 » جمعه دي ماه 7, 1397 3:13 pm


عضويت  / ورود
: یکی از محبوب ترین و بهترین مراکز خرید شهر بانکوک، مرکز خرید پلاتینیوم در منطقه پراتونم است. این مرکز خرید بسیار بزرگ مساحتی به اندازه 110000 مترمربع و 25 طبقه داشته و مناسب ترین مکان برای خرید می باشد. برای ساخت مرکز خرید پلاتینیوم حدود پنج میلیارد بات هزینه شده است. توریست ها و گردشگران

عضويت  / ورود
از این مرکز خرید به عنوان یک بازار محلی و سنتی دیدن می کنند. علاوه بر مکانی برای خرید، مرکز خرید پلاتینیوم به یک جاذبه گردشگری در شهر بانکوک تبدیل شده است.


فروشگاه ها و مغازه های مرکز خرید پلاتینیوم بانکوک
بیشتر از 1300 فروشگاه و مغازه در مساحت 110000 مترمربعی این مرکز خرید قرار دارند. هرکدام از این مغازه ها در زمینه های لباس و مد، لوازم جانبی، پوشاک چرم، شلوار جین، کیف و کفش و ... فعالیت می کنند. توریست ها و گردشگران

عضويت  / ورود
که به مد علاقه دارند، حتما باید از این مرکز خرید دیدن کنند. این مغازه با وجود 1300 مغازه و 25 طبقه ای که دارد، نمیگذارد شما دست خالی از مرکز خرید پلاتینیوم بانکوک بیرون بروید.

امکانات و خدمات رفاهی مرکز خرید پلاتینیوم بانکوک
رستوران ها و سالن های غذاخوری این مرکز خرید در طبقه ششم قرار دارند. این رستوران ها انواع و اقسام غذاهای محلی و بین المللی را برای مشتریان خود سرو می کنند. دفاتر این مجتمع در طبقه یازدهم قرار داشته و از طبقه یازدهم به بعد واحدهای مسکونی قرار دارند. از دیگر خدمات این مرکز خرید میتوان به پارکینگ طبقاتی بسیار بزرگ با ظرفیت 1500 خودرو، چهار آسانسور بزرگ و 22 پله برقی اشاره کرد. امنیت این مرکز خرید با دوربین های مدار بسته کنترل می شود.

ساعات بازدید از مرکز خرید پلاتینیوم بانکوک
توریست ها و گردشگران

عضويت  / ورود
میتوانند هر روز هفته از ساعت ده صبح تا ده شب از مرکز خرید پلاتینیوم بانکوک دیدن کرده و خرید کنند.
amirali96
کاربر ویژه
کاربر ویژه
 
پست ها : 247
تاريخ عضويت: پنج شنبه فروردين ماه 30, 1397 10:42 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 1 دفعه
امتياز: 10

بازگشت به متفرقه

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان