پیست باگی کیش

در این بخش مطالب متفرقه مربوط به زمینه دینی قرار داده می شود

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

پیست باگی کیش

پستتوسط amirali96 » جمعه دي ماه 7, 1397 5:19 pm


عضويت  / ورود
: جزیره کیش، دارای تفریحات فراوان و منحصر به فردی است. کسانی که به کیش سفر می کنند می دانند که استفاده از تفریحات متعددی که در این جزیره برای گردشگران در نظر گرفته شده است می تواند سفر آن ها لذت بخش نماید. تفریحات کیش آنقدر متنوع و مهیج هستند که بدون شک برای انتخاب آن ها مردد خواهید ماند. اما جالب است بدانید که تفریحات این جزیره هر کدام دارای جذابیت خاص خود هستند پس اگر فرصت و شرایط استفاده از تفریحات کیش را داشتید این فرصت را از دست ندهید. در این مطلب از آرشین پرواز به معرفی یکی دیگر از تفریحات

عضويت  / ورود
خواهیم پرداخت.

http://www.penous.com/Forum/https://arshinparvaz.com/wp-content/uploads/2018/11/پیست-باگی-کیش-min.jpg
پیست باگی کیش، از تفریحات خاکی جزیره کیش محسوب می شود. این پیست یکی از سایت های تفریحی و ورزشی در جزیره زیبای کیش بوده که امکان تجربه ای جدید و هیجان انگیزی را در اختیار گردشگران تور کیش قرار می دهد. باگی سواری واقع همان ماشین های مخصوص شن نوردی است. اگر چه این پیست در فضای محدودی طراحی شده اما هیجانی که در انجام این تفریح وجود دارد باعث می شود که این مورد نادیده گرفته شود.
محدوده ای که برای باگی سواری در این مجموعه درنظر گرفته شده است شامل 400 متر می باشد و ماشین هایی دونفره برای انجام این تفریح در نظر گرفته شده است. این ماشین ها دارای یک موتور چهار چرخ ATV در جلو می باشند.در واقع این موتورها کاربرد خاصی دارند. نکته ای که درباره آن وجود دارد، این است که این موتور ها بسیار سبک تر و پرشتاب تر هستند. سیستم تعلیق این نوع ATV ها بلند بوده تا بتواند ضربه ناشی از فرود پس از پرش را دفع نماید. البته والدین و کسانی که از این تفریح استفاده می نمایند نگران نباشند زیرا یک راهنمای حرفه ای نیز باگ سواران را در این تفریح همراهی می کند.

http://www.penous.com/Forum/https://arshinparvaz.com/wp-content/uploads/2018/11/پیست-باگی-کیش2-min-2.jpg
یکی از ویژگی های مثبت استفاده از این تفریح این است که می توانید ضمن تفریح و لذت بردن از باگی سواری، یک تور تفریحی و گردشگری نیز داشته باشید. چرا که ضمن باگی سواری می توانید از کنار جاذبه هایی مثل درخت سبز، کلبه هور و کشتی یونانی عبور کنید و از این مناظر لذت ببرید.

amirali96
کاربر ویژه
کاربر ویژه
 
پست ها : 247
تاريخ عضويت: پنج شنبه فروردين ماه 30, 1397 10:42 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 1 دفعه
امتياز: 10

بازگشت به متفرقه

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان