پاییز زمان مناسبی برای سفر به کیش است؟

در این بخش مطالب متفرقه در زمینه طنز و سرگرمی قرار داده می شود

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

پاییز زمان مناسبی برای سفر به کیش است؟

پستتوسط amirali96 » چهارشنبه آذر ماه 27, 1398 4:55 pm

بی شک وتردید جزیره ی

عضويت  / ورود
یکی‌از مالامال طرفدارترین هدف های داخلی است که در بیشتر زمان های سال تور کیش تحت عنوان مسیر مسافرتی گردشگران تعیین می شود .
احتمال دارد برایتان جذاب باشد که اکسیژن خالص جانور در جزیره کیش بیشتر از دیگر نقاط کشور‌ایران است , پس در صورتی می‌خواهید که در فصل پاییز به مسافرت بروید با ما همراه باشید تا شایسته ترین عارضه ها را برای مسافرت به کیش برایتان بگوییم .
در فصل‌پاییز آب و هوای کیش خیلی گیج کننده است و رطوبت هوا در‌این فصل به 60 جايگاه می‌رسد که خیر مانند فصل بهار است و خیر فصل‌تابستان . درین فصل هوا زود بدون نور می شود و به طور معمول بارندگی نسبت به بقیه فصول بیشتر است . مسلما از حیث آب و هوا شایسته ترین زمان برای مسافرت به کیش فصل‌پاییز نیست اما هدف های متعددی برای گردشگران موجود است تا درین فصل جزیره ی کیش را تحت عنوان مقصد سفرشان تعیین نمایند .
اما که پاییز و به طور کلی فصول سرد سال بازار

عضويت  / ورود
و کیش داغ تر است , چرا‌که درین فصل ترفندهایی برای جذب گردشگران و مسافران در حیث گرفته شده‌است . به صورت نمونه در‌این فصل فستیوال های تخفیف پاییزی اجرا مي شود و یا روز 20 آبان تحت عنوان روز کیش با در حیث دریافت کردن تخفیف های 50 درصدی و ارزان شدن هتل ها منجر شده‌است که مسافران این فصل را برای مهاجرت به کیش گزینش نمایند .
فصل‌پاییز از آن جهت برای مسافرت به کیش مطلوب است که دیگر از گرمای فصل‌تابستان خبری نیست و بارندگی هر روز رخداد نمی افتد .
در شرایطی که بارندگی باشد محدودیت برای گردش در جزیره کیش دارید البته درین وقت ها مرکزها خرید بخاطر سرپوشیده بودن قادر است مورد ی قابل قبولی باشد . ولی که میتوانید از تخفیفات پاییزی نیز استعمال نمائید .
بارندگی در مهاجرت را میتوانید نعمت مهاجرت بدانید , در حالتی‌که به صورت زمینی به کیش مهاجرت میکنید زمان هایی که هوا طوفانی و بارانی باشد , تکان کشتی ها در سمت اسکله کیش ممنوع می شود تا‌زمانیکه بندرگاه مجدد آفتابی شود .
شایسته ترین زمان هجرت به کیش , خیلی بستگی به انگیزه شما از مهاجرت داراست .
فصل‌پاییز ; زمان قابل قبولی برای خرید

عضويت  / ورود

می توان اعلام کرد شایسته ترین ماه ها برای خرید در کیش مهر و آبان است ; میانه پاییز بیشترین تخفیف های خرید را در کیش خواهید رویت کرد . برای عاشقان خرید فصل‌پاییز مجال قابل قبولی برای مسافرت است که دیدنی است بدانید که در‌این زمان برای بلیط هواپیما و رزرو هتل های کیش ارزش های ارزان تری پیدا خواهید کرد .
مسلما شادی بخش است که بخواهید در فستیوال های تخفیف ۵۰ درصدی مرکزها خرید کمپانی فرمائید و در گونه های قرعه کشی ها و جوایزی که در مرکز ها خرید کیش برای گردشگران نهاده می شود کمپانی نمائید .
در شرایطی‌که برای فراروگریز از سروصدا های معاش شهری نیاز به استراحت و ادب دارید , وسط فصل‌پاییز شایسته ترین زمان مسافرت به کیش برای اشخاصی است که درپی وقار و تنهایی در سواحل کیش می‌باشند . در واقع خلوت ترین فصل هجرت به کیش , برای اشخاص درونگراست , اما که با مسافرت در میانه هفته میتوانید به تعداد انگشتان دستتان گردش گر ملاحظه کنید . خوبتر است در حین مطلوب مبادرت به هجرت نمایید و از گام زدن روی شن های حاشیه دریا لذت ببرید .
همانگونه که گفته شد هجرت به کیش در مهرماه ارزان تر از دیگر زمان هاست و به طور کلی نصفه دوم سال شایسته ترین زمان مسافرت به کیش است و علاوه بر اینها بخشی از ارزان ترین فصل های هجرت به کیش به شمار می‌آید .

amirali96
کاربر ویژه
کاربر ویژه
 
پست ها : 247
تاريخ عضويت: پنج شنبه فروردين ماه 30, 1397 10:42 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 1 دفعه
امتياز: 10

بازگشت به متفرقه

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان