کیش چی ببریم؟

در این بخش مطالب متفرقه در زمینه طنز و سرگرمی قرار داده می شود

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

کیش چی ببریم؟

پستتوسط amirali96 » شنبه آذر ماه 30, 1398 11:27 am


عضويت  / ورود
یکی بخش ها مختص و پر بازدید در کشور ایران است که از خیلی از جهات مورد دقت قرار می‌گیرد . جزیره کیش تحت عنوان مقصدی توریستی در کشور ایران است که ناحیه ای آزاد است و گردشگران متعددی به‌این ناحیه برای توریسم مسافرت می نمایند .

یکی مواقعی که پیش از مهاجرت گرفتاری مسافران کیش است , بستن چمدان مسافرت است . بعضا از مسافران در هنگام بستن چمدان مبتلا استرس می گردند . کیش بخاطر این که مقصدی ساحلی است , اضطراری است مواقعی رو نیز برای رفتن به حاشیه دریا همراه خویش داشته باشید .
برای هجرت با

عضويت  / ورود
خوب تر است از گذشته لیستی از مواقعی که حتمی دارید را تنظیم فرمایید . ما در‌این مقاله این لیست را برایتان مهیا کرده ایم .
آنچه که در بستن چمدان مهاجرت دارای اهمیت است ; این است که شما تمام آنچه که در سفرتان اضطراری و واجب است به همراه خویش ببرید تا در مقصد هزینه مازاد پرداخت نکنید . اما خیر بدین مضمون‌ که کلی وسایل را توشه نمایید به گونه ای که حمل و نقل وانتقال آن طاقت فرسا و دشوار باشد .
به طور کلی خوبتر است که سبک هجرت فرمائید و تمام آنچه که اضطراری و واجب است را به همراه خویش داشته باشید و نیازهای یک‌سری روزه سفرتان را در جایی که منزل تان نیست برآورده نماید .

عضويت  / ورود
مشتمل بر : جامه خنک و سبک , عینک آفتابی , حوله , کتف , مسواک و خمیر دندان , صابون , اسباب آرایشی و بهداشتی , داروها , شارژر تلفن همراه گوشی و پاوربانک , جوراب , کفش راحتی و دمپایی , کیسه‌های نایلونی و زیپ ‌کیپ .
دقت به این‌که ممکن است مایعات در چمدان نشت نماید را فراموش نکنید . برای این خواسته می‌توانید این موردها را داخل یک کیف کوچکتر و کیف را باطن انبان ی نایلونی قرار دهید تا خطر نشت را به دستکم برسانید

در هجرت هوایی اعتنا داشته باشید که داروها , اسباب آرایشی بهداشتی حتمی و یا این که مدارک و وسایل باارزش خویش را باطن ساک دستی‌تان حمل فرمایید . حتما وسایل ارزشمندتان را در کیف دستی تان حمل فرمایید تا گم یا این که دزدیده نشود .
لوازمی که در تفریحات ساحلی ضروری می شود :
کیف یا این که کوله ای جادار , او‌لین چیزی که برای رفتن به حاشیه دریا اضطراری دارید یک کیف مطلوب و مقاوم است که تمام وسایلی که میخواهید به کنار دریا ببرید را داخل آن جای دهید . اما خوب تر است کیفتان یک‌سری جای منقطع داشته باشد تا صندل شنی و حوله تر را باطن آن جای دهید .
آنچه که باطن کیف ساحلی تان بایستی جای دهید مشتمل بر حوله باریک سفری , کلاه آفتابی , ضد آفتاب , کفش تابستانی یا این که کفش تابستانی , خرقه شنا , عینک شنا و عینک آفتابی , کلاه آفتابی , کرم ضد گزش و خرقه ساحلی .
بقیه مواقعی که در حاشیه دریا ممکن است مورد نیازتان باشد ; چتر کوچک ساحلی , بادگیر , حشره کش , اسباب بازی در سواحل و آب میوه مانند آب‌آشامیدنی و یا این که نوشیدنی همراه خویش داشته باشید .
دقت داشته باشید که اسباب و اثاث دیجیتالی خویش را یا این که به حاشیه دریا نبرید و یا این که این که از مغازه کادر ضد آب برای این لوازمتان تنظیم فرمائید تا اتفاقی برای آنها نیفتد . به دلیل آنکه کمترین میزان آب یا این که شنی که وارد دستگاه شود آن را وخیم می نماید .
دقت داشته باشید که خرقه های تا شده فضای متعددی را اشغال می نماید و خوب تر است خرقه هایتان را لوله فرمایید .
ابتدا کفش هایتان را داخل چمدان قرار دهید آن‌گاه جامه ها را روی کفش ها بگذارید . لباس‌ها بایستی آراسته , منظم و فشرده در کنار نیز قرار داده شوند و به ترتیب جامه ها ظریفتر روی دیگر اسباب و اثاث چیده شوند .
سشوار هم یکی وسایلی است که در جلوی آینه اتاق یا این که توالت می باشد .

amirali96
کاربر ویژه
کاربر ویژه
 
پست ها : 247
تاريخ عضويت: پنج شنبه فروردين ماه 30, 1397 10:42 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 1 دفعه
امتياز: 10

بازگشت به متفرقه

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 10 مهمان