چطور میشه ارزان به کیش رفت؟

در این بخش مطالب متفرقه مربوط به زمینه دینی قرار داده می شود

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

چطور میشه ارزان به کیش رفت؟

پستتوسط amirali96 » شنبه اسفند ماه 10, 1398 11:05 pm

کیش یکی‌از جزیره‌های زیبای استان هرمزگان است که تعداد متعددی از تجهیزات تفریحی , هتل‌های متنوع و رستوران‌های جالب را در کنار آب‌های خلیج‌فارس گرد نیز آورده است .

خوشبختانه تنوع هتل‌ها و سرگرمی‌های کیش دوچندان است . با دقت به بودجه‌ی سفرتان , همه‌ی گزینه‌ها را بررسی نمائید و مناسب‌ترین را برگزینید . ممکن است رغبت داشته باشید که در برنامه‌ای مشخص و تعریف شده در پکیجی از هجرت هتل , خوراک و رستوران , حمل‌ونقل و همینطور مشاهده از جاذبه‌های کیش یا این که تفریحات دیدنی این جزیره به کیش هجرت نمائید .


عضويت  / ورود


ساده‌ترین و اما شایسته ترین منش وصال به کیش آن است که به فرودگاه مهرآباد بروید , سوار هواپیما گردید و حدود یک ساعت و نیم آنگاه در فرودگاه کیش پیاده گردید . بلیط هواپیما تهران به کیش قیمت‌های مختلفی دارااست و با دقت به این‌که چه فصلی از سال باشد و از کدام کمپانی هواپیمایی بلیط بخرید , بالا و زیر میشود .
شیوه های سخت‌تری هم چهت نیل به کیش موجود است . در‌حالتی که بخواهید زمینی مسافرت نمائید , ابتدا به بندرعباس و از آنجا به بندر چارک بروید . فاصله‌ی بندرعباس تا بندر چارک حدود ۲۹۰ کیلومتر و فاصله‌ی دریایی چارک تا کیش حدود دو ساعت و نیم است . ولی آنچه پس از این کلیه مشقت به‌دست خواهید آورد , حمل اتومبیل با لندینگ کرافت و استعمال از اتومبیل فردی در کیش است .
هزینه‌ی انتقال خودرو شما از چارک به کیش حدود ۴۰۰ هزار تومان و از کیش به چارک ۱۶۵ هزار تومان است . ۲۰ هزار تومان نیز دلایل ورود ماشین به کیش را میپردازید . شما این هزینه را برای اقامت ۵ روزه در کیش خواهید پرداخت .
فراموش نکنید مدارک بی نقص ماشین و برگ معاینه فنی را همراه داشته باشید . خوب تر است پیش از ورود به کیش , موقعیت ویژه‌ی رانندگی در کیش را مثل بیشترین سرعت مجاز و موردها دیگر را بپرسید .

کیش یک کدام از جزیره‌های زیبای استان هرمزگان است که تعداد زیادی از امکانات تفریحی , هتل‌های متنوع و رستوران‌های جذاب را در کنار آب‌های خلیج‌فارس گرد هم آورده است .
خوشبختانه تنوع هتل‌ها و سرگرمی‌های کیش بسیار است . با توجه به بودجه‌ی سفرتان , همه‌ی گزینه‌ها را بررسی فرمائید و مناسب‌ترین را برگزینید . ممکن است تمایل داشته باشید که در برنامه‌ای معلوم و تعریف شده در پکیجی از سفر هتل , غذا و رستوران , حمل‌ونقل و همچنین بازدید از جاذبه‌های کیش یا تفریحات جذاب این جزیره به کیش مسافرت نمایید .
ساده‌ترین و ولی بهترین راه و روش رسیدن به کیش آن است که به فرودگاه مهرآباد بروید , سوار هواپیما شوید و حدود یک ساعت و نیم سپس در فرودگاه کیش پیاده شوید . بلیط هواپیما تهران به کیش قیمت‌های متفاوتی داراست و با توجه به اینکه چه فصلی از سال باشد و از کدام شرکت هواپیمایی بلیط بخرید , بالا و پایین میشود.
راه‌های سخت‌تری نیز برای رسیدن به کیش موجود هست . در حالتی‌که بخواهید زمینی مهاجرت فرمائید , ابتدا به بندرعباس و از آنجا به بندر چارک بروید . فاصله‌ی بندرعباس تا بندر چارک حدود ۲۹۰ کیلومتر و فاصله‌ی دریایی چارک تا کیش حدود دو ساعت و نیم است . البته آنچه بعد از این تمامی رنج به‌دست خواهید آورد , حمل خودرو با لندینگ کرافت و استفاده از ماشین شخصی در کیش است .
هزینه‌ی انتقال اتومبیل شما از چارک به کیش حدود ۴۰۰ هزار تومان و از کیش به چارک ۱۶۵ هزار تومان است . ۲۰ هزار تومان هم عوارض ورود خودرو به کیش را می‌پردازید . شما این هزینه را برای اقامت ۵ روزه در کیش خواهید پرداخت .
فراموش نکنید مدارک کامل خودرو و برگ معاینه فنی را همراه داشته باشید .
amirali96
کاربر ویژه
کاربر ویژه
 
پست ها : 247
تاريخ عضويت: پنج شنبه فروردين ماه 30, 1397 10:42 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 1 دفعه
امتياز: 10

بازگشت به متفرقه

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان