آیا نحوه نشستن افراد مبتلا به بواسیر یا هموروئید مهم است؟ ای

در این بخش مطالبی در زمینه بهداشت سلامت و تازه های پزشکی قرار داده می شود

مديران انجمن: pejmanava, CafeWeb, Dabir, Noha, bahar, Modir-Elmi

آیا نحوه نشستن افراد مبتلا به بواسیر یا هموروئید مهم است؟ ای

پستتوسط goli70 » يکشنبه شهريور ماه 2, 1399 11:45 am

شاید در گذشته افراد از صحبت کردن در مورد بواسیر یا هموروئید (Hemorrhoids) خجالت می کشیدند و بیماری خود را لاعلاج می دانستند اما امروزه این بیماری روش های درمان متفاوتی دارد و هرکدام این روش ها مزایا و معایب خود را دارند.

پس اگر شما هم با این بیماری در خلوت خود می جنگید باید خجالت از بیان آن و ترس از درمان را کنار بگذارید و هرچه سریعتر برای بهبودی اقدام نمایید.همان گونه که می دانید هموروئید در اثر فشار وارده به رگ های داخل مقعد ایجاد می شود این فشار می تواند بر اثر عواملی مثل یبوست، نشستن های طولانی مدت، بارداری، زور زدن هنگام دفع و … باشد.

انواع روش های نوین درمانی برای این بیماری به وجود آمده اما نکته ی واضح و بدیهی تمامی این راهکارهای درمانی این است که عمل بواسیر یا هموروئید با لیزر به عنوان بهترین و محبوب ترین روش درمان برای بیماران شناخته شده است و نسبت به سایر روش ها مزایای بیشتر و عوارض کمتری دارد.

همان طور که گفته شد نشستن های طولانی مدت، مشاغل پشت میز نشین و زندگی بدون تحرک می تواند یکی از دلایل ایجاد بواسیر یا هموروئید باشد ( این مقاله را مطالعه نمایید) اما وقتی فردی به این بیماری دچار شود نشستن برای او دیگر به راحتی سابق نیست و او در هنگام نشستن دچار درد و مشکل می شود به همین دلیل در این مقاله سعی کرده ایم در مورد نحوه نشستن افراد مبتلا به بواسیر بپردازیم.goli70
کاربر ویژه
کاربر ویژه
 
پست ها : 104
تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن ماه 2, 1397 2:49 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

بازگشت به بهداشت سلامت و تازه های پزشکی

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان